Sylvanian Families to było moje marzenie. Nie pamiętam kiedy pierwszy raz ujrzałam w jednym ze sklepów z zabawkami wystawkę stworzoną z zes...

Sylvanian Families - spełniłam swoje marzenie!

By | 22:33 Napisz komentarz
Sylvanian Families to było moje marzenie. Nie pamiętam kiedy pierwszy raz ujrzałam w jednym ze sklepów z zabawkami wystawkę stworzoną z zestawów Sylvanian. To było dobre pięć lat temu, jeśli nie dawniej... Był domek, były różne przecudowne miniaturowe akcesoria, mebelki, było całe miasto zbudowane za szybami. Cudo. Chciałam mieć takie w domu.


[AKTUALNE CENY MINIVANA - KLIK]

O aucie i rodzinkach w filmie:


Każdorazowo kiedy bywaliśmy w tamtym sklepie, zatrzymywałam się na dłużej przy wystawce Sylvanian. Później Tin ze mną też je podziwiała, ale nie wiedzieć czemu jakoś nigdy nie wspomniała że chciałaby je mieć! Wyobrażacie sobie moją rozpacz? ;) No bo przecież nie kupię zabawek dla siebie. Nie kupię... Ale w końcu, po latach kupiłam.


Trochę dla siebie, ale jednak dla dziewczyn. I to był strzał w dziesiątkę, seria ta oczarowała obie moje córki! Mamy rodzinki kotków i kangurków. Milutkie w dotyku, całkiem nawet duże figurki, ślicznie ubrane, strasznie słodkie. Każda z figurek ma ruchome nogi i ręce. W rodzinie kotków jest tata, mama i dwie bliźniaczki. U kangurków są rodzice i siostry w różnym wieku. Nie mam pojęcia, która z rodzinek jest fajniejsza. Moim zdaniem każda jedna familia Sylvanian jest przecudowna - i niejedna jeszcze się znajdzie w naszym domu, bowiem już zaczęłam robić zapasy gwiazdkowe i co nieco z tej serii kupiłam. Nie mówcie dziewczynom.


Ale mieć same rodzinki, to by nie było zbyt ciekawie - bo całą robotę robią tutaj świetne akcesoria. W naszej kolekcji znajduje się jeden z domków i samochód. Domek pokażę innym razem, dziś skupimy się na pojeździe. Minivan siedmioosobowy - ma nawet foteliki samochodowe! Trzy foteliki, które można z łatwością przekładać z miejsca na miejsce.


Samochód wykonany jest z plastiku, ma ruchomą kierownicę i otwierane drzwi. Nie potrafię jednoznacznie stwierdzić jak z jego jakością.. Wydaje się, że jest ok, jednak te górne listwy, elementy dachowe, bardzo się pod palcami uginają i mam pewne obawy, czy się nie złamią.. Nie będę tego sprawdzać, ale miejcie to na uwadze kupując pojazd młodszemu dziecku. 


Minivan ma możliwość doczepienia przyczepy campingowej i myślę, że kiedyś staniemy się jej posiadaczkami bo jej wnętrze wydaje się być interesujące. Środkowa kanapa samochodowa rozkłada się na płasko, dzięki czemu rodzina podróżująca samochodem i nie posiadająca przyczepy, może się w nim przespać w razie potrzeby. W tylnej części mamy bagażnik, który nie ma co prawda dużo miejsca, ale coś tam przewieziemy w nim :)


Moim zdaniem minivan jest ekstra! Tak samo jak rodzinki - jestem zakochana w serii Sylvanian Families. Nasza kolekcja na pewno będzie się powiększać, więc obserwujcie nas i subskrybujcie na youtube, aby nie przegapić innych filmów.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: