Lotte to dziewczynka samotniczka. Jak sama o sobie mówi - jest piratką. Wychowała się na sawannie, w środku dżungli, w towarzystwie zwierząt...

Lotte Piratka - o tym, że warto mieć przyjaciela

By | 23:24 Napisz komentarz
Lotte to dziewczynka samotniczka. Jak sama o sobie mówi - jest piratką. Wychowała się na sawannie, w środku dżungli, w towarzystwie zwierząt. I wraz z nimi dorastała i przeżywała masę niewiarygodnych przygód.O książce w filmie:


Lotte to typ samotniczki, dobrze się czuje w towarzystwie Igora - swojego ukochanego ptaka. To on towarzyszy jej podczas każdej zabawy, każdej wyprawy i każdej przygody. To z nim uciekła z domu, kiedy pewnego razu dowiedziała się, że ich farmę zamieszka ktoś jeszcze. I że będą mieć sąsiadów.


Lotte miała w środku dżungli swój azyl. Swoje miejsce, w którym spędzała mnóstwo czasu z Igorem i innymi zwierzętami. I to tam uciekła, ale niestety - zaczął padać deszcz. Padał i padał i nie przestawał, aż w końcu jej azyl został zniszczony...


Wszyscy bardzo się martwili o Lotte, a i ona nie miała pojęcia co powinna dalej zrobić. Jak się uratować z tej sytuacji. I wtedy odnalazł ją on. Jeden z nowych mieszkańców farmy. Jak to się skończyło? Przeczytacie w książce Lotte: Piratka - pięknie wydanej, z fantastycznymi ilustracjami. Perełka wśród książek.
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: