Mistakos czyli walka o stołki jest to trzyosobowa gra zręcznościowa, przy której salwom śmiechu nie ma końca! W grze ćwiczymy skupienie, pr...

Mistakos, czyli walka o stołki

By | 23:04 Napisz komentarz
Mistakos czyli walka o stołki jest to trzyosobowa gra zręcznościowa, przy której salwom śmiechu nie ma końca! W grze ćwiczymy skupienie, precyzję i dokładność. Naszym celem jest dołożyć do wieży swoje krzesełko, nie burząc jej przy tym.


 O grze w filmie:


Mistakos to gra, której towarzyszy niemalże wstrzymanie oddechu - kiedy dokładamy krzesełko, a później oddech ulgi - gdy uda się nie zburzyć wieży. Krzesełka układamy naprzemiennie i tak, aby nie dotykały podłoża. Tylko pierwsze krzesło może stać czterema nogami na stole, każde kolejne nie może dotknąć niczego poza innymi krzesełkami. Nie jest to wcale takie łatwe, jak się może wydawać. Krzesełka mają różnie wyprofilowane nogi, mają różne otwory, różnie wycięte oparcia. Rozmieszczać je na wieży można w sposób dowolny, aby tylko się trzymało i nie spadło.


Co do wykonania elementów gry - są plastikowe i odporne na spadki i upadki. Nie łamią się nawet gdy przypadkiem zostaną zrzucone ze stołu na podłogę. Mistakos kupiłyśmy kiedyś zupełnym przypadkiem, gdy gra była w dużej promocji - i nie żałujemy. To świetna zręcznościówka!


-----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: