Top Fashion to kreatywna zabawka, w której zakochają się małe projektantki mody - jestem tego pewna! W pokaźnych rozmiarów opakowaniu znajd...

Top Fashion - dla małej projektantki mody

By | 21:30 Napisz komentarz
Top Fashion to kreatywna zabawka, w której zakochają się małe projektantki mody - jestem tego pewna! W pokaźnych rozmiarów opakowaniu znajdziemy wieeeelką modelkę, dla której stworzyć możemy całą masę kreacji. I bawić się w prawdziwy pokaz mody!


Modelka jest na prawdę duża. Jest kartonowa, błyszcząca i ma śliską powierzchnię, dzięki czemu nie ma problemu ze zmienianiem jej kreacji - przyklejoną suknię czy dodatki można z łatwością zdjąć.


W zestawie mamy całą masę kolorowych kartoników o różnych wzorach, z których tworzymy kreację. Dla podpowiedzi na ich lewej stronie są zarysy ubrań - moja pięciolatka bez problemu radzi sobie z ich wycinaniem. Mamy też dwa arkusze naklejek z dodatkami, takimi jak okulary, buty, rękawiczki, ozdoby do włosów, kolczyki, naszyjniki... Długa dwustronna taśma klejąca pozwala na ubieranie naszej lalki w wycięte kreacje, a patyczkiem możemy bez trudu naklejane rzeczy podważyć. Ach i jest jeszcze podstawka - nasza modelka na prawdę stoi! Gdy urządzimy jej scenę, posadzimy wokół niej widownię z pluszaków, będziemy mieć prawdziwy pokaz mody.

Zestaw Top Fashion przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 lat. Aby się nim bawić, trzeba sprawnie posługiwać się nożyczkami. Tin nie ma z tym problemu, uwielbia wycinanki więc odnalazła się doskonale w roli projektantki.


A tak wygląda modelka gotowa do pokazu mody:Podsumowując, zestaw jest bardzo dobrze wykonany. Nie jest jednorazowy, można się nim bawić dowolną ilość razy. Taśma klejąca co prawda kiedyś się skończy, ale to nie problem użyć dowolnej dwustronnej jaka jest w domu.

Warto zaznaczyć, że seria Top Fashion (w której to mamy do wyboru pięć różnych modelek) została laureatem konkursu Świat Przyjazny Dziecku.


Przyglądamy się Top Fashion także w videorecenzji:


A tutaj Tin tworzy:Zapraszamy także na strony Alexander:
-> www.alexander.com.pl
-> na Facebooku
-> na YoutubeNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: