Activity My First to gra stworzona dla przedszkolaków, gra bardzo kreatywna! Rozwijająca wyobraźnię i dostarczająca ogrom śmiechu. I to nie...

Moje pierwsze kalambury! - recenzja gry Activity My First

By | 20:00 Napisz komentarz
Activity My First to gra stworzona dla przedszkolaków, gra bardzo kreatywna! Rozwijająca wyobraźnię i dostarczająca ogrom śmiechu. I to nie tylko u dzieci, ale też rodziców - czasem się trzeba nieźle nagłowić żeby odgadnąć, co mały autor próbujący odwzorować obrazek z karty, miał na myśli... :)


Pudełko skrywa przed nami dwa przecudowne słonie - jeden zielony, drugi różowy. Słonie to nasze pionki, a jako że to gra drużynowa, nie potrzeba ich wcale więcej.Karty to najważniejszy element tej gry. Na nich ukryte są hasła, które trzeba pokazać, narysować, albo o nich opowiedzieć. Są bardzo czytelne, Tin nie miała żadnego problemu z rozszyfrowaniem, co na nich jest. A gra polega na tym, że jedna osoba z drużyny przedstawia to, co skrywa karta pozostałym członkom swojej drużyny. Gdy im się to uda, przesuwają swojego słonia na kolor słoniowego odcisku który był na zgadywanej karcie - na czerwony, żółty albo niebieski.A tak wygląda plansza do gry. Musimy ją sobie ułożyć, według uznania :) Możemy użyć wszystkich elementów, ale jeśli chcemy aby rozgrywka była krótsza, możemy któreś pominąć. Najważniejszy jest element ze strzałką - to start, a także z wodopojem - to meta.


Gra jest niezwykle kolorowa, słonie nas zachwyciły ogromnie, nawet Oli która porywała nam je na zmianę i koniecznie chciała użyć jako figurki do swojego domku.. Dodatkowo, co można zauważyć powyżej, nazwy tego co znajduje się na karcie napisane są w języku angielskim - dzięki temu karty moga nam także służyć do nauki języka. Bardzo lubimy takie zabawki!

Więcej w videorecenzji:


A tutaj rozgrywka z Tin:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: