Fluttershy to wyjątkowy kucyk. Bardzo empatyczny, kochający wszystkie żywe stworzenia i otaczający je opieką, jakiej potrzebują - często kos...

Czy królik może być psem pasterskim? - Opowieść o Fluttershy i spełnianiu króliczych marzeń

By | 21:07 Napisz komentarz
Fluttershy to wyjątkowy kucyk. Bardzo empatyczny, kochający wszystkie żywe stworzenia i otaczający je opieką, jakiej potrzebują - często kosztem siebie samej. Kiedy więc pewnego razu jej pupil - króliczek Angel zapragnął zostać sławny, tak jak króliki występujące w cyrku. Niestety cyrkowi właściciele złośliwie wytykają króliczkowi, że nie posiada on żadnych talentów. Załamany Angel postanawia udowodnić, że tak nie jest. Postanawia zostać królikiem pasterskim.


"Fluttershy i Fantastyczny Festiwal Futrzaków" to opowieść o tym, jak ciężka praca, wytrwałość, a także wsparcie przyjaciół przyczynia się do spełniania marzeń. To książka stworzona zarówno dla przedszkolaków, jak i trochę starszych dzieci. Nie ma w niej co prawda ilustracji, ale gdzie niegdzie znaleźć można kucykowe szkice. Duża, czytelna czcionka sprawia, że jest ona idealna do doskonalenia umiejętności samodzielnego czytania.
Co nieco o książce w filmie:


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: