"Elena: Tajemnica Avaloru" to nie pierwsza książka w naszej biblioteczce dotycząca tej bajki, ale pierwsza tak wyjątkowa - bo ucze...

Co łączy Elenę i księżniczkę Zosię? - zapraszam do Avaloru...

By | 21:52 Napisz komentarz
"Elena: Tajemnica Avaloru" to nie pierwsza książka w naszej biblioteczce dotycząca tej bajki, ale pierwsza tak wyjątkowa - bo uczestniczy w niej księżniczka Zosia z bajki "Jej wysokość Zosia"!


Kiedy Zosia odkryła magiczną bibliotekę z księgami czekającymi na szczęśliwe zakończenie, została ich opiekunką i miała sprawiać, aby każda z nich dobrze się kończyła. Podczas jednej z wizyt w bibliotece znalazła książkę "Zaginiona księżniczka Avaloru". Od razu skojarzyła ją ze swoim amuletem. Kiedy pojawił się przed nią czarodziej i przedstawił jako magik z Avaloru, wiedziała już ze czeka ją coś wyjątkowego...


Okazało się, że w jej amulecie zamknięta została Elena. A Zosia została wybrana aby uratować Avalor przed złą czarownicą i uwolnić Elenę. Przekonała rodziców do wyprawy do Avaloru i ruszyli w drogę...Przed Zosią ważna misja, nic więc dziwnego że trochę się denerwuje. Na miejscu okazuje się, że nie jest w tym sama - są osoby, które pomogą jej. Elena znów będzie wolna... Jednak czy uda im się także pozbyć złej czarownicy?


"Elena: Tajemnica Avaloru" to kolejna przepięknie wydana książka wydawnictwa Egmont, która oczarowuje na pierwszy rzut oka. Jest bajecznie kolorowa. I zawiera w sobie piękną historię - że dobro zawsze zwycięży.


Więcej w videorecenzji:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: