Dwójka niezwykłych urwisów wraca w nowym tomie pełnych napięcia przygód! W domu czy w ogrodzie, w mieście i na wsi, wszędzie znajdą sposób a...

Bolek i Lolek - Domowi Odkrywcy

By | 19:46 Napisz komentarz
Dwójka niezwykłych urwisów wraca w nowym tomie pełnych napięcia przygód! W domu czy w ogrodzie, w mieście i na wsi, wszędzie znajdą sposób aby się nie nudzić.


Książka "Nowe przygody Bolka i Lolka: Domowi odkrywcy" (klik) zaczyna się od pobytu braci u kolegi na wsi. Choć wieś to złe określenie - dom Zbyszka znajdował się na odludziu, w otoczeniu lasów i nie było tam za bardzo nic ciekawego do robienia.. Kiedy Bolek i Lolek myśleli, że zanudzą się tam na dobre, nagle usłyszeli jakiś hałas. Trop doprowadził ich do lasu... Oczywiście obiecali mamie Zbyszka, że nie będą robili żadnych niebezpiecznych rzeczy, jednak postanowili zaryzykować i udać się za źródłem dźwięku. I tak znaleźli bociana...


Lolek tak bardzo chciał zjeść sernik, że go sobie zmaterializował. Nie miał pojęcia, że ma tak wielką moc! Bracia zjedli go, po czym Lolek chciał koniecznie zmaterializować coś jeszcze. Długo się zastanawiał, co to powinno być. W końcu stanęło na walkie-talkie. I eureka! Zabawka znalazła się w ich rękach, a Lolek był zachwycony nowo odkrytą umiejętnością. A na dodatek ten straszny Kuba nagle zaczął być dla niego miły! Coś musiało być na rzeczy... Tylko co? Czy Lolek faktycznie posiadł moc materializacji? Tego już Wam nie zdradzę.


W książce znajdziemy 10 niecodziennych, trochę niezwykłych przygód Bolka i Lolka, którymi zachwyci się każdy fan serii. Ilustracje jak zwykle świetnie dopełniają całości, a same historie bardzo wciągają i nie sposób się od nich oderwać. Polecamy gorąco!


Książkę obejrzycie także w videorecenzji:____
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy Wydawnictwu Znak Emotikon.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: