Zapewne każdy się ze mną zgodzi, że z książeczkami warto zaznajamiać dziecko od najmłodszych lat. Od urodzenia wręcz, a nawet i przed urodze...

Książeczki kontrastowe dla niemowląt

By | 10:53 Napisz komentarz
Zapewne każdy się ze mną zgodzi, że z książeczkami warto zaznajamiać dziecko od najmłodszych lat. Od urodzenia wręcz, a nawet i przed urodzeniem - jednak o ile jeżeli to nasze pierwsze dziecko, może być ciężko z tym czytaniem, tak mając już starszego malucha chcąc nie chcąc ten brzuszkowy także nasłucha się bajek. O ile ze starszym codziennie czytamy.
Dziś jednak chciałam wam pokazać książki, które stworzone zostały specjalnie dla kilkumiesięcznych dzieci. Książki kontrastowe z serii "Maluszek patrzy" od wydawnictwa Galaktyka.


Książeczki te są wykonane z kartonu, mają po kilka stron, zaokrąglone rogi dzięki czemu dziecko krzywdy sobie nimi nie zrobi, oraz są bardzo leciutkie. Nawet jak maluszek upuści je na siebie, przetrwa to bez uszczerbku. W środku wyglądają obłędnie.


Na pierwszy ogień poszła "Kołysanka", która pełna jest cudownych sówek, chmurek, gwiazdek i księżyców."Na plaży" to zdecydowanie wakacyjna książka. Rybki, muszelki, babki z piasku, a to wszystko w odcieniach bieli, żółci i niebieskiego.

W serii "Maluszek patrzy" ukazało się sześć książeczek. Pozostałe cztery zobaczycie u nas już niebawem, a relację z ich użytkowania będziecie mogli śledzić na blogu (oraz instagramie) kiedy tylko Oliwia pojawi się na świecie :)


Tymczasem my wprawiamy się w opowiadaniu historii na podstawie ich stron, a was zapraszamy na videorecenzję, w której Martynka kilka słów na ich temat jeszcze powie:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Galaktyka.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: