Gra Liski przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, to urocza nowość od FoxGames w którą można grać na kilka różnych sposobów.

Liski - gra dla dzieci od FoxGames

By | 09:00 Napisz komentarz
Gra Liski przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, to urocza nowość od FoxGames w którą można grać na kilka różnych sposobów.

Recenzja gry:


Liski to gra karciana - w opakowaniu mamy karty koszyczków i karty graczy z przedmiotami w pięciu różnych kolorach. Są również karty z wariantami gier, w które bardzo warto zagrać.


Podstawowa gra w Liski opiera się na układaniu kart według wzoru z koszyczka. Przedmioty muszą leżeć dokładnie w tych samych miejscach, co w koszyczku i być zwrócone w tę samą stronę. Chyba, że gramy z młodszymi dziećmi, wtedy niekoniecznie trzeba zwracać uwagę na ich ułożenie, ważne że są w tym samym miejscu.


Gracz, który odtworzy układ przedmiotów z koszyczka, nakrywa go dłonią - jeżeli nie pomylił się, zdobywa ten koszyk jako punkt. Osoba posiadająca pięć kart, czyli pięć punktów, wygrywa grę.


Ale to tylko jeden z wariantów. Kartami od Lisków możemy grać w memory, w grę zręcznościową (wrzucamy przedmioty do koszyczka innego gracza), jest wariant z liczeniem, kooperacyjny. Liski to gra, która za każdym razem może nam przynieść inne wrażenia z zabawy!---
Za egzemplarz dziękujemy FoxGames.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: