Łeba Park to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić będąc w okolicy. Bilety nie są tanie, ale mamy gwarancję wspaniałej zabawy przez c...

Łeba Park - Park rozrywki z dinozaurami

By | 14:00 Napisz komentarz
Łeba Park to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić będąc w okolicy. Bilety nie są tanie, ale mamy gwarancję wspaniałej zabawy przez cały dzień! Dlatego najlepiej udać się tam na otwarcie parku, bo nie wyjdziecie stamtąd tak prędko, oj nie... :)

Do Parku dojechać można z Łeby tematycznymi meleksami - to dodatkowa atrakcja, w dodatku darmowa. Meleksy odwożą nas również spod Parku do Łeby.

Plac Zabaw

Łeba Park to ogromny obiekt! W większości pozbawiony cienia, więc trzeba się przygotować na przebywanie praktycznie non stop w pełnym słońcu. Po wejściu na teren Parku trafiamy na obiekt, w którym jest kino 6d (7d?), Dom Strachu (tu nie wchodziliśmy) i Bajkolandia, którą zwiedzamy w okularach 3d. W budynku naprzeciwko znajduje się labirynt luster, który to moje dziewczyny bardzo polubiły i kilkanaście razy przez niego przechodziły.

Bajkolandia

Mamy tu również sporo gastronomicznych punktów z kawą, lodami, słodkościami i fast foodami. Ale idziemy dalej... Naszym oczom ukazuje się zakątek Plac Zabaw - tu spędzicie dłuższą chwilę bez dwóch zdań. Poza standardowymi obiektami jakie spotkamy na placach tego typu, czyli huśtawki, zjeżdżalnie, wspinaczki linowe - są tu dmuchańce, eurobungee, basen z łódkami którymi można pływać. Na zdjęciu wyżej widzicie zamek z zakręconą zjeżdżalnią i to był jeden z ulubionych elementów tego placu naszej najmłodszej podróżniczki.

Bajkolandia

Ale idziemy dalej! Wreszcie trafiamy na dinozaury :) Maszerując ścieżką spotykamy przeróżne gatunki, o każdym możemy przeczytać co nieco informacji. W pewnym momencie są one ukryte wśród wysokiej trawy i nie widzimy, na kogo się natkniemy za chwilę - lata temu one wydawały dźwięki, co dodatkowo potęgowało niezwykłe wrażenia. Dziś niestety tego już nie ma.


Na terenie Parku przejedziemy się pojazdami Flintstonów, kolejką a nawet dwoma (jedna powiezie nas przez świat Czerwonego Kapturka, druga pomiędzy dinozaurami), zagramy w mini golfa, popłyniemy rowerami wodnymi oglądając przy okazji miniatury latarni morskich na wodzie... Ale jedną z najfajniejszych atrakcji jest Diabelski Młyn!


Dziewczyny jechały nim kilkukrotnie, za każdym razem po wysiadce idąc na koniec kolejki (która na szczęście przed sezonem nie była długa, zaledwie kilka osób). Obok karuzeli są zjeżdżalnie pontonowe.Poza dinozaurami, w Parku tym poznamy ludzi pierwotnych, zajrzymy do ich domów w jaskiniach, zobaczymy jak polowali. Dalej na naszej trasie znajduje się pirackie przedstawienie i znów miejsce, gdzie można w cieniu parasoli odpocząć, coś zjeść.


Łeba Park jest super! Bardzo nam się podobało i tak jak już wspomniałam na początku, zarezerwujcie sobie na niego cały dzień. Dzieci nie będą chciały tak prędko odchodzić od atrakcji, a i dorośli skorzystają z przejażdżek czy wielkiego koła.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: