Alarm w Muzeum to jednoosobowa gra - łamigłówka przeznaczona dla dzieci od około 7 roku życia. Cztery poziomy trudności sprawiają, że stars...

Alarm w Muzeum - jednoosobowa łamigłówka

By | 11:00 Napisz komentarz
Alarm w Muzeum to jednoosobowa gra - łamigłówka przeznaczona dla dzieci od około 7 roku życia. Cztery poziomy trudności sprawiają, że starsi gracze będą się równie świetnie przy grze bawić!

Recenzja gry:


>> Sprawdź, gdzie kupić <<


W opakowaniu mamy karty z zadaniami, przezroczyste kafelki z laserami i ramkę do złożenia. W środek ramki wkładamy wybraną kartę - sprawdzając przy tym na niej, których laserów musimy użyć przy zabezpieczaniu eksponatów na niej zawartych. Czasem zdarzy się, że wypisane będą trzy lasery, ale użyć będziemy musieli tylko dwóch - to dodatkowo utrudnia i urozmaica rozgrywkę.


Celem gry Alarm w Muzeum jest zabezpieczenie laserami eksponatów tak, by każdy z nich był zakryty czerwoną linią, a jednocześnie żaden strażnik nie może być pod działaniem laserów. Gra sprawia, że nasze szare komórki pracują na najwyższych obrotach! Bo zadanie, które mamy przed sobą, wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Alarm w Muzeum to ciekawa i bardzo wciągająca łamigłówka - jednak moim zdaniem ma jeden maleńki minus. Jaki? O tym w filmie (na samej górze jest link :))


----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Rebel.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: