Mini laleczki Disney. Kiedy pierwszy raz wzięłam Kopciuszka do ręki - bo to od niego nasza kolekcja się zaczęła - pomyślałam sobie, jakie to...

Zamek Elsy i mini księżniczki Disney

By | 23:31 Napisz komentarz
Mini laleczki Disney. Kiedy pierwszy raz wzięłam Kopciuszka do ręki - bo to od niego nasza kolekcja się zaczęła - pomyślałam sobie, jakie to rachityczne!


Oj, jakże było to mylne odczucie. Szybko okazało się, że Kopciuszek jest laleczką odporną na zabawy. A jaka była tinkowa radość, gdy odkryłyśmy że ta nasza laleczka to tylko malutki wycinek całej wielkiej kolekcji! I tym sposobem w naszym domu znalazł się Zamek Elsy.

Videorecenzja:


Zamek Elsy oczywiście z Elsą, marki Mattel. Fantastyczna sprawa dla fanek Krainy Lodu. Ma wystrzałowy tron, łóżko które można schować w podłodze, fantastyczne lodowe schody i tajne przejścia w ścianach. Wszystko to pokazujemy w powyższym filmie.
No i połknęłyśmy bakcyla na dobre... Do rodziny naszych mini laleczek dołączył Kristoff z gitarą...


Anna ze Svenem. Później Olaf, Tiana z Księżniczki i Żaby. I jeszcze coś, ale pokażemy w kolejnym filmie.


Wykonanie zarówno laleczek jak i zamku, jest doskonałe. Laleczki są chudziutkie, ale elastyczne i żaden ich element, żadna kończyna się nie złamała przez te miesiące zabaw. A bawią się nimi dziewczyny wspólnie! Dwuletnia Oliwka nigdy nic im nie urwała - a zbyt delikatna to ona nie jest. Mamy tylko pochowane ich ozdoby do sukien i włosów, gdyż są one zbyt małe jak dla Oliwki. Mimo że nie wkłada zabawek do buzi, to mam obawy. Ale seria ta jest przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia, więc to naturalne że u młodszych trzeba uważać.


Zamek się zamyka. Na końcu wpisu są zdjęcia jak wygląda po złożeniu. Zajmuje wtedy trochę mniej miejsca, a do środka można wsadzić księżniczki. Jakościowo, moim zdaniem jest doskonały. Plastikowy, porządnie wykonany.


Moim ulubieńcem z tej bandy jest bez wątpienia Olaf. Ma czadowe okulary przeciwsłoneczne! I bajeranckie kółko do pływania w kształcie renifercia. Olas jest przesłodki!


A dziewczyny, czyli księżniczki które w tej serii się pojawiły - można przebierać! Są modele w zestawach z dodatkowymi ubraniami (jak nasza Elsa), ale można je również między sobą zamieniać strojami. Każda ma złożony z trzech elementów ubiór, plus malutkie przypinki i ozdoby do włosów. O ich przebieraniu więcej w filmie, tam na górze wpisu jest podlinkowany.


Podsumowując, wszystkie trzy jesteśmy zachwycone serią mini laleczek od Disneya. A to, co tutaj widzicie to dopiero początek naszej kolekcji. Subskrybujcie nasz kanał youtube, polubcie nas na facebooku to nie przegapicie kolejnych filmów o księżniczkach, które już wkrótce się pojawią :) Tin ma lada moment imieninki i dostanie m.in kolejny zestaw do kolekcji...

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: