Lampka biurkowa to element obowiązkowy w pokoju każdego przedszkolaka, jak i ucznia. Potrzebna jest po to, aby dbać o wzrok. Obecnie, niezal...

Biurkowa lampka bezprzewodowa

By | 23:21 Napisz komentarz
Lampka biurkowa to element obowiązkowy w pokoju każdego przedszkolaka, jak i ucznia. Potrzebna jest po to, aby dbać o wzrok. Obecnie, niezależnie od pory dnia - Tin korzysta z lampki zawsze. Zimowy, pochmurny czas nie sprzyja naturalnemu światłu. Od jakiegoś czasu testujemy lampkę Procyon MT216 od Media-Tech i mam zamiar wszystko Ci o niej teraz opowiedzieć.


Po szczegóły techniczne, a także próbki jej możliwości zapraszam do filmu:

Lampka ładowana jest przez USB za pomocą dołączonego kabla. Można oczywiście również podpiąć ją pod prąd, gdy mamy w domu adapter sieciowy. Do maksymalnego naładowania potrzebuje około 5 godzin, po czym działa przez 48h. Świeci bardzo jasno! Jak na lampkę bezprzewodową, świeci na prawdę świetnie. Zaskoczyło mnie to w niej.


Ma trzy tryby świecenia, w każdym trzy stopnie jasności. Świetnie sprawdza się u nas również jako lampka nocna. Doskonale również jako latarka! Ale najlepiej - gdy wyłączą prąd i jest wieczór, ciemno. Dzięki Procyon dziewczyny nie musiały porzucać swych ulubionych biurkowych zajęć. Ale można ją wykorzystywać nie tylko w dziecięcym pokoju - doskonale się sprawdzi przy wszelakich pracach przy komputerze, czy też do czytania w najróżniejszych, najbardziej nietypowych miejscach. Można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.


Lampka jest regulowana, można ją odchylić pod dowolnym kątem, a gdy jest nieużywana - można ją złożyć. Zajmuje wtedy bardzo mało miejsca. I ma niezwykle designerski wygląd! Taki nowoczesny, trochę mało lampkowy, przez co bardzo wyjątkowy.


Lampka jest odporna na wstrząsy i wibracje, jak również na częste włączanie i wyłączanie. I pod tymi względami została przez moje dziewczyny konkretnie przetestowana. Przetrwała bez uszczerbku! Trzeba również przyznać, że jak na tak fantastycznie świecącą, energooszczędną i bezprzewodową lampkę - kosztuje niezbyt wiele.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: