Kolorowanka jest to z pozoru jak każda inna - a jednak coś ją wyróżnia. Coś, czego się jeszcze nie spodziewasz! A sprawia to, że można ją ok...

Kolorowanka, jakiej jeszcze nie widziałaś

By | 23:48 Napisz komentarz
Kolorowanka jest to z pozoru jak każda inna - a jednak coś ją wyróżnia. Coś, czego się jeszcze nie spodziewasz! A sprawia to, że można ją określić mianem zabawki podróżnej.


Obejrzyj koniecznie videorecenzję, bo tam i tylko tam zdradzam, cóż takiego wyjątkowego w tel kolorowance jest:

Kiedy słonko świeci. Seria Akademia Mądrego Dziecka, wydana przez Egmont.To zbiór kolorowanek i prostych zagadek dla dzieci dwu- i trzyletnich. Choć to granica umowna - bo w naszym domu to Tin zaprzyjaźniła się z kolorowanką. Oliwka jeszcze nie wykazuje chęci kolorowania obrazków, na razie jest na etapie zamalowywania czystych kartek i jakoś póki co nie chce tego zmienić. Ale wiem, że gdy tylko zacznie sięgać po zeszyty pełne pustych konturów - kupimy jej zapewne całą serię Akademii Mądrego Dziecka.


W środku znajdziemy zagadki, pytania, a także obrazki czekające na zapełnienie ich kolorami. Przy każdym pustym rysunku jest kredka z odcieniem, która sugeruje kolor jaki na danej stronie powinien znaleźć. Ale oczywiście ostatecznie decyduje maluch - ja nigdy nie narzucałam Martynce że coś musi być w tym kolorze i absolutnie nie można inaczej.


Kontury są grube, a elementy czekające na pokolorowanie odpowiednie dla malutkich dzieci - z doświadczenia wiem, że zbyt dużo malutkich elementów zniechęca takiego maluszka do zabawy. Tutaj tego nie ma.


Ogromny plus za to, że kolorowanka nadaje się do użytku nie tylko w domu przy stoliczku czy biurku, ale również w poczekalni u lekarza, w samochodzie, czy w łóżku na kocyku w trakcie choroby. I drugi ogromny plus - za niską cenę.


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: