Baśniobór to z tego co się zdążyłam zorientować, już klasyka. Niesamowite książki, których akcja dzieje się w świecie baśniowych stworów. Ni...

Smocza Straż - Baśniobór cd.

By | 23:21 Napisz komentarz
Baśniobór to z tego co się zdążyłam zorientować, już klasyka. Niesamowite książki, których akcja dzieje się w świecie baśniowych stworów. Nie miałam okazji czytać tych książek, ale po lekturze Smoczej Straży - mam wielką ochotę się z nimi zapoznać.


Smocza Straż wydawnictwa W.A.B. to wciągająca historia, w której główną rolę znów grają znani z Baśnioboru bohaterowie. Akcja dzieje się w Gadziej Opoce, która odkrywa przed czytelnikami wszystkie swoje tajemnice. Przed bohaterami trudne chwile - smoki mają dość przebywania w niewoli i chcą zapanować nad światem. Nie cofną się w tym przed niczym.


Jestem przekonana, że w towarzystwie Kendry i Setha, niezwykle spędzicie czas. Będziecie przemierzać bezkres baśniowej krainy spotykając po drodze coraz to ciekawsze stwory, aby ostatecznie stanąć w szranki z tymi najgroźniejszymi. A przy tym przeczytacie niesamowitą historię o ogromnej odwadze i bezkresnej przyjaźni.


Wciągnął cię świat Baśnioboru? Nie wahaj się ani chwili i sięgnij po Smoczą Straż.Co nieco o książce także w filmie:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: