Bajka Lego Friends częśc 7 to trzy odcinki wciągających przygód, które porwały Martynkę ogromnie.

Bajkownik: Lego Friends na dvd

By | 22:42 Napisz komentarz
Bajka Lego Friends częśc 7 to trzy odcinki wciągających przygód, które porwały Martynkę ogromnie.


Zdecydowanie jej faworytem z tej płyty jest odcinek Biały Jeleń. Główną rolę gra tutaj Mia. Jest zapaloną snowboardzistką i chce wziąć udział w bardzo trudnych zawodach, aby zdobyć pieniądze na budowę schroniska dla zwierząt. Sophie dostała list, w którym poinformowano ją że ma miesiąc na ograniczenie ilości bezdomnych zwierząt na jej posesji. Mia chciała jej pomóc. Niestety podczas jednego z treningów doznaje kontuzji. Po pobycie w szpitalu chce szybko wrócić na stok, ale gdy tylko spogląda na deskę - odczuwa przed nią strach. Ostatecznie nie staje na starcie wyścigu. Kiedy jednak nagle schodzi lawina - musi przezwyciężyć strach aby ratować przyjaciółkę. Czy to zrobi..?

Odcinek Zimowe Życzenie opowiada historię przyjaźni. Olivia bierze udział w konkursie naukowym. Przypadkiem Emma zabiera część jej wynalazku i składa z niego robota. Pozbawia tym Olivię szansy na wygraną. Reszta dziewczyn staje w obronie Emmy, więc Olivia zrywa z nimi znajomość. Jest sylwestrowy wieczór. Olivia zrozpaczona - zasnęła. I we śnie jej robot zabiera ją w podróż do przeszłości. Przypomina jej, że przyjaźń jest najważniejsza. Czy Olivia wybaczy Emmie..?

Na płycie jest jeszcze jeden odcinek, ale niech on pozostanie tajemnicą. Nie chcę zdradzać wszystkich. Możecie jednak być pewni, że jest tak samo świetny jak opisane dwa. Martynka poleca bajki wszystkim fankom Lego Friends!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: