Dwie książki. Całkiem podobne, a jednak różne. Pełne międzygalaktycznych przygód z bohaterami sagi Star Wars w roli głównej. Idealne dla mał...

Star Wars - galaktyczne przygody z naklejkami

By | 22:47 Napisz komentarz
Dwie książki. Całkiem podobne, a jednak różne. Pełne międzygalaktycznych przygód z bohaterami sagi Star Wars w roli głównej. Idealne dla małych fanów...

W książkach znajdziemy ponad sto naklejek! Niektóre do wykorzystania na stronach książek, ale jest też kilka które możemy dowolnie użyć gdziekolwiek tylko chcemy.


Rey została porzucona w młodym wieku na planecie Jakku. Ma silny instynkt przetrwania - żar pustyni nie przeszkadza jej w codziennym zbieraniu złomu. Zbudowała nawet pojazd, który osiąga ogromne prędkości lecąc nad pustynnymi piaskami. Kiedy pewnego razu spotyka na swej drodze uwięzionego w sieci droida, uwalnia go. Nie wie jeszcze, że w tym momencie jej życie odmieni się na zawsze...Finn jest Szturmowcem. Służy Najwyższemu Porządkowi i wraz z innymi żołnierzami, pomagają Kylo Reno'wi schwytać Poe. Chcą poznać miejsce pobytu Luke'a Skywalkera. Jednak Finn nagle go uwalnia i razem uciekają odnaleźć droida Poe - BB-8, który ma mapę. Nie wiedzą jeszcze, że jest on razem z Rey, która go uwolniła. 

Dwie książki, tak różne - a tak ze sobą powiązane. Pełne ciekawostek na temat bohaterów i sprzętów, które pojawiają się w Gwiezdnych Wojnach. Pełne naklejek - do uzupełniania stron i współtworzenia tym samym ilustracji do opowieści, ale też do dowolnego użycia gdziekolwiek się chce. Książki idealne dla małych fanów sagi Star Wars.
Więcej o książkach w filmie:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: