600 naklejek . A poza tym cała masa zadań do wykonania. W towarzystwie kucyków z bajki My Little Pony. Czegóż chcieć więcej..?

Baw się i naklejaj z kucykami

By | 12:39 Napisz komentarz
600 naklejek. A poza tym cała masa zadań do wykonania. W towarzystwie kucyków z bajki My Little Pony. Czegóż chcieć więcej..?


My Little Pony: 600 naklejek to książka z gatunku tych, które Tin uwielbia. I nie tylko ze względu na to, że jej głównymi bohaterami są kucyki. Ale przede wszystkim na ogrom zadań, które uwielbia. Uzupełnianie obrazków odpowiednimi naklejkami według wzoru, łączenie par, szukanie różnic, odnajdywanie w zbiorze niepasujących elementów, rysowanie, kolorowanie, labirynty... I wiele, wiele więcej! Ta książka to skarbnica kucykowych różności.A naklejki po co? I do zadań i do zabawy. Część z nich uzupełni książkę, a część możemy dowolnie wykorzystać. nasze z pewnością trafią także do wakacyjnej książki, którą projektujemy. W końcu kucyki (i książki) są bez wyjątku ważnym elementem wakacji.
Z większością zadań poradzi sobie przedszkolak. Są jednak i takie, które wykonają starsze dzieci - jak na przykład uszeregowanie liter w poprawnej kolejności, albo liczenie. Książka więc będzie także w użyciu ponownie gdy Tin nauczy się pisać i czytać :)My Little Pony: 600 naklejek jest super na lato! Pełna kolorów, sprawdzi się świetnie na plaży czy podczas pikniku na leśnej łące. Takie lektury uwielbiamy.


Więcej o książce w filmie:


----------

www.egmont.pl
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: