A czy my damy radę z Bobem Budowniczym przebrnąć przez całą masę zadań? A pewnie! Bo to czysta przyjemność z tą książeczką...

Bob Budowniczy radę da! - w książce z zadaniami

By | 23:14 Napisz komentarz
A czy my damy radę z Bobem Budowniczym przebrnąć przez całą masę zadań? A pewnie! Bo to czysta przyjemność z tą książeczką...


Bob Budowniczy: Podróże z bajkami to jedna z kilku książek z serii, dla których charakterystyczną cechą jest uchwyt. Jak w walizce. Sprawia on, że książkę można wygodnie transportować z miejsca na miejsce, przez co będzie fantastycznym czasoumilaczem na przykład podczas wakacyjnych wyjazdów. Ale ale, to nie jest taka zwykła książka - ona sprawia, że szare komórki pracują na najwyższych obrotach. Pełno w niej bowiem łamigłówek!


Gdy otwieramy książkę Bob Budowniczy: Podróże z bajkami, naszym oczom ukazują się bajkowe naklejki. Będą one przydatne przy wykonywaniu poszczególnych zadań. A zadań mamy tutaj mnóstwo, na prawdę całe mnóstwo. Najróżniejszych! Poruszą wyobraźnię, kreatywność i zainspirują do stworzenia czegoś nowego. A przy tym wiele nauczą.
Tegoroczne lato upłynie nam na kolorowaniu, łączeniu kropek, szukaniu par i różnic, rozróżnianiu wielkości, a także na zupełnie nowych czynnościach - nigdy wcześniej nie ćwiczyłyśmy zapisu nut na pięciolinii. A z Bob Budowniczy: Podróże z bajkami to zrobimy!
80 stron radosnej zabawy idealnej na wakacyjne dni - zobaczy także w wersji video:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: