Pachnąca laleczka babeczka  TM Toys ( do kupienia tu - klik ) to jedna z tych kiedyś wymarzonych - bo taka słodka, bo pachnie, bo księżniczk...

Cupcake Surprise - czyli pachnąca laleczka

By | 23:16 Napisz komentarz
Pachnąca laleczka babeczka TM Toys (do kupienia tu - klik) to jedna z tych kiedyś wymarzonych - bo taka słodka, bo pachnie, bo księżniczka... Temat ucichł, aż pewnego dnia laleczka stała się niespodziewanym prezentem. Radości było co nie miara. Ale tylko przez chwilę...


 Trzeba przyznać, że laleczki z tej serii są słodkie i nieziemsko pachną. Można z nich zrobić muffinkę - wywijając laleczkę wewnątrz i nakrywając kapeluszem, a można postawić na półce jako lalka. Jest ona gumowa i mięciutka. Każda babeczka pachnie inaczej - nasza jak dla mnie karmelem, choć niektórzy mówią, że to wanilia. Na opakowaniu niestety nie było zaznaczonej informacji o nutach zapachowych, jakie roztacza.


Pachnąca laleczka babeczka nie jest jakoś bardzo niebezpieczna dla młodszych dzieci. Oli bawi się nią dość często. Szczególnie upodobała sobie jej kapelusz i strzelanie gumką ze swoich ząbków... To niekoniecznie mnie się podoba, dlatego gdy ma laleczkę w zasięgu rąk, kapelusz raczej chowam. I to w sumie najniebezpieczniejszy jej element :) Po kilku miesiącach użytkowania lalce lekko wyparował zapach, aczkolwiek jak się ją podetknie pod sam nosek to pachnie jeszcze całkiem ładnie. Ciekawe, czy kiedyś wywietrzeje tak zupełnie, do zera..?


Napisałam użytkowania? Nie, zdecydowanie lalka nie jest u nas użytkowana. Stoi na półce i ładnie wygląda. I to tyle... Tin, mimo że kiedyś ją chciała, olała ją kompletnie już po kilku dniach od pojawienia się jej w naszym domu. W zestawie z lalą jest szczotka do włosów, która wyparowała szybciej niż zaczął wietrzeć zapach z niej. No nie mogę jej odnaleźć... Aczkolwiek szczotek do włosów lalkowych jest u nas kilka i leżą nieużywane. Tin nie lubi coś czesać lalek.


Podsumowując, jako ozdoba - tak! Do zabawy tak średnio naszym zdaniem...

Pachnąca laleczka babeczka pojawiła się także w naszym filmie, a jej cenę sprawdzić można o tutaj - klik.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: