Kolejna książka o Trollach - nie macie dość? Bo my nie! :) Te wesołe, kolorowe stworzenia na prawdę przypadły nam do gustu. I choć pewnie ni...

Trolle: Tęczowa Imprezka

By | 21:26 Napisz komentarz
Kolejna książka o Trollach - nie macie dość? Bo my nie! :) Te wesołe, kolorowe stworzenia na prawdę przypadły nam do gustu. I choć pewnie nie przebiją kucykomanii, to jednak cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem i Tin bardzo chętnie sięga po zabawki czy książki z nimi w roli głównej.


Trolle: Tęczowa Imprezka to nie jest zwykła książka - to kolorowanka wzbogacona o zadania do wykonania oraz o krótką opowieść. Jeżeli wcześniej nie mieliście styczności z Trollami, to tutaj poznacie głównych bohaterów, będziecie świadkami ich przygód - co prawda nie tak rozbudowanych jak w książce, ale jakiś zarys bajki mieć będziecie :) A przy tym można puścić wodze fantazji i wyobraźni, tworząc/rysując/poznając trollowy świat.
Ta książka świetnie się sprawdzi u dzieci, które potrafią samodzielnie pisać, ale niekoniecznie - można wypełniać zadania z pomocą rodziców. Tin jest na etapie poznawania literek, jak już wielokrotnie wspominałam za chwilę zerówka, więc co nieco już w temacie poznajemy, ona to bardzo lubi więc korzystamy póki ma chęci i wszelkie tego typu zeszyty ćwiczeń są bardzo pomocne. Są oczywiście też takie zadania, do których wrócimy za jakiś czas, gdy trochę bardziej już się tego wszystkiego nauczy, ale większość ma stopień trudności dostosowany do przedszkolaków więc bez wahania po książkę z kilkulatkiem można sięgać.W przeciwieństwie do poprzedniej trollowej książki z zadaniami którą pokazywałyśmy, tutaj mamy wszystko w czerni i bieli. To znaczy, że można się wyżyć plastycznie ;) I kolorować, malować ile się da... Na zimowe, długie wieczory jak znalazł.


_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: