Kochamy Barbie. Filmy i książki. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać - każda jedna niesie ze sobą przesłanie. To nie są tylko bajki. One mają...

Barbie Dreamtopia - kocham ten film!

By | 23:01 Napisz komentarz
Kochamy Barbie. Filmy i książki. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać - każda jedna niesie ze sobą przesłanie. To nie są tylko bajki. One mają morał.


Barbie: Dreamtopia to historia Chelsea - młodszej siostry Barbie, która chciałaby wziąć udział w wyścigu rowerowym, lecz nie jest wystarczająco pewna siebie aby to zrobić. Boi się powiedzieć przyjaciołom, że nie potrafi jeździć bez bocznych kółek. Na dodatek Otto znów się z niej wyśmiewa...Przed snem Barbie opowiada Chelsea bajkę o magicznym Skrzydlatym Jednorożcu. Podobno ten, kto znajdzie i dosiądzie jednorożca, zdobędzie magiczne moce na całe życie. Chelsea we śnie przenosi się do Krainy Słodkości, gdzie w towarzystwie Barbie jako Cukrowej Wróżki, rozpoczyna poszukiwania jednorożca. Jednak to nie jest taka prosta sprawa... Na drodze staje im książę Notto. Chce zrobić wszystko, aby nikt go nie ubiegł i nie zasiadł na grzbiecie jednorożca przed nim.


Chelsea odwiedza cztery krainy, by w końcu stanąć naprzeciw Skrzydlatego Jednorożca - jednak czy uda jej się go dosiąść przed księciem Notto? I czy weźmie udział w wyścigu rowerowym?
Książka "Barbie: Dreamtopia" jest niesamowicie kolorowa, czyta się ją i ogląda z ogromną przyjemnością. Jeżeli lubicie lektury o przygodach Barbie, to ta pozycja również was i wasze dzieci z pewnością zachwyci.
_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: