Gwiezdne Wojny kradną serca nie tylko starszych, ale także młodszych. Szczerze mówiąc nie wiem, co w nich jest takiego bo mnie ta saga nie u...

Star Wars: złota biblioteczka - dla małego fana Gwiezdnych Wojen

By | 11:35 Napisz komentarz
Gwiezdne Wojny kradną serca nie tylko starszych, ale także młodszych. Szczerze mówiąc nie wiem, co w nich jest takiego bo mnie ta saga nie urzekła. Nie przepadam za filmami, książek tych "zwykłych" nigdy nie czytałam :) Ale mam w domu małą fankę. Co prawda filmów nie oglądała w całości i tak prędko tego nie zrobi, ale wszelakie gadżety, zabawki z bohaterami gwiezdnej sagi sprawiają jej ogrom radości. Książki rzecz jasna też.


Star Wars: Złota Biblioteczka to bez wątpienia pozycja obowiązkowa w biblioteczce małego fana sagi. Ma ładne ilustracje, tekst dostosowany do młodszych czytelników. Seria składa się z sześciu książek, zamkniętych wspólnie w kartonowej okładce dzięki czemu nie tylko fajnie wyglądają na półce, ale też są dzięki temu bezpieczniejsze - nie pogniotą się tak łatwo.
Każda książka to osobna część. Sytuacje w nich przedstawione miały miejsce w filmach, bohaterzy też "realistyczni", bardzo do swych pierwowzorów podobni. Ogółem rzecz biorąc, książkami Tin jest zachwycona, a i mnie się w tym wydaniu bardzo podobają. Mimo, że nie przepadam za Gwiezdnymi Wojnami, to chętnie je Tinci czytam.
Więcej w filmie:


_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: