Tatuaże - to coś, za czym moja przedszkolna dziewczynka przepada bardzo. Zawsze latem robimy ich mnóstwo, bo wtedy rączki są odkryte i można...

Trollowa książka z tatuażami

By | 23:32 Napisz komentarz
Tatuaże - to coś, za czym moja przedszkolna dziewczynka przepada bardzo. Zawsze latem robimy ich mnóstwo, bo wtedy rączki są odkryte i można je zakolorować maksymalnie. Już rozpoczęłyśmy zresztą tatuażowy sezon, a wszystko za sprawą książki "Trolle: książka z tatuażami".


 To książka pełna zadań do wykonania, a za jej okładką ukryte są tatuaże! Przecudownie błyszczące, mieniące się w słońcu paletą kolorów, brokatowe zmywalne tatuaże. Hit lata.


A co kryje się w książce? Cała masa trollowych zadań, z którymi przedszkolak da radę. Tin daje radę nawet z tymi pisanymi (zaskoczyła mnie!). Jest sporo jej ulubionych, czyli labirynty. A wszystko w towarzystwie bohaterów tej niezwykłej muzycznej bajki.Ta pełna kolorów książeczka (czy też bardziej zeszyt ćwiczeń jak je nazywamy) sprawi radość małym trollowym fanom i myślę że rodzicom także, gdyż nie jest droga. A w towarzystwie tych małych stworków przyjemnie się ćwiczy niełatwą sztukę pisania.Tatuażami oczywiście można się podzielić. Z przyjaciółkami fajniej się bawić w tatuażystki :)


Więcej w filmie (z Tin nagranym):


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: