Sing to bajka muzyczna. Dużo w niej tańczenia i śpiewania, ale najważniejsze jest przesłanie, które ze sobą niesie - przy odrobinie (częście...

Bajkownik: Sing

By | 22:52 Napisz komentarz
Sing to bajka muzyczna. Dużo w niej tańczenia i śpiewania, ale najważniejsze jest przesłanie, które ze sobą niesie - przy odrobinie (częściej jednak ogromie) pracy, każde marzenie spełnić można.


Koala Buster jest właścicielem podupadającego teatru. Mając ogromne długi i brak możliwości kolejnej pożyczki na ratowanie swojego dobytku, postanawia zorganizować konkurs piosenki. Chce znaleźć najwspanialszy głos, który ocali teatr i przyciągnie publiczność. Niestety pani Crawly - oddana mu starsza aligatorzyca, popełniła błąd podczas wpisywania nagrody głównej konkursu. Przyciągnęło to ogrom pragnących sławy i bogactwa mieszkańców miasta. I dopóki pomyłka nie wyjdzie na jaw, wszystko pójdzie jak po maśle, szóstka wyłonionych zwierzaków stanie w szranki w walce o główną nagrodę i przygotuje najwspanialsze przedstawienie, jakie Buster mógł sobie wymarzyć!
Nieśmiała słonica o  przepięknym głosie panicznie boi się publicznych występów. Jeżozwierzyca Ash dotychczas w cieniu swojego chłopaka, chciałaby wyjść z ukrycia. Goryl, który nie chce należeć do gangu ojca tylko zostać piosenkarzem. Sześć zwierząt, których łączy miłość do śpiewania i pragnienie spełnienia marzeń. Jednak sprawa się dość poważnie skomplikuje - uczestnicy konkursu odkryją spisek, a teatr zniknie z powierzchni ziemi... Czy to powstrzyma ich przed zrealizowaniem swoich marzeń?

Pewnie teraz trochę zdradzę zakończenie, ale inaczej się nie da podsumować - bo Sing to bajka która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli się czegoś bardzo, bardzo chce.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: