Czytam sobie to jedna z moich ulubionych serii książek - to już zapewne wiesz. Mamy kilka z poziomu pierwszego, a dziś swą premierę u nas bę...

Co łączy Edisona z cukierkami? - recenzja książki

By | 23:18 Napisz komentarz
Czytam sobie to jedna z moich ulubionych serii książek - to już zapewne wiesz. Mamy kilka z poziomu pierwszego, a dziś swą premierę u nas będzie miał poziom ostatni, czyli trzeci. Książka zupełnie inna od tych, które dotychczas czytałyśmy.


Poziom trzeci nie ma ilustracji na każdej stronie, gdzieniegdzie coś się pojawia ale raczej symbolicznie. Tekstu jest sporo i jest on bardzo czytelny, napisany dużą czcionką.


 Edison - o wielkim wynalazcy wydawnictwa Egmont to książka, która opisuje praktycznie całe życie Thomasa. Oczywiście w skrócie, ale są w niej wszystkie ważne momenty, wszystkie chwile które miały istotny wpływ na to, kim stał się gdy dorósł. To bardzo ciekawa książka i polecam ją każdemu! Ja nie miałam pojęcia że wynalazł on papierki do cukierków, które nie przyklejają się i łatwo można odwinąć :)Na końcu książki znajdziemy słowniczek trudniejszych wyrazów, a także całą stronę naklejek, które można użyć w dyplomie lub też gdziekolwiek tylko się nam zamarzy.Więcej w filmie:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: