Kiedy Vaiana była mała, została wybrana przez ocean aby uratować wyspę Te Fiti. Ocean dał Vaianie jej serce... Malutka dziewczynka jednak w ...

Vaiana: Skarb Oceanu - wersja kompaktowa

By | 23:50 Napisz komentarz
Kiedy Vaiana była mała, została wybrana przez ocean aby uratować wyspę Te Fiti. Ocean dał Vaianie jej serce... Malutka dziewczynka jednak w popłochu upuściła kamień, który - jak się po latach okazało, zabrała jej babcia. I dała go swej wnuczce wiele lat później, tuż przed tym jak miała objąć władzę na wyspie. Vaiana wyruszyła w podróż...


Towarzyszył jej w tej podróży półbóg, który to wszystko zapoczątkował - czyli zabrał to serce wiele lat temu. W miejscu, w którym kiedyś wyspa matka Te Fiti była, teraz znajdował się przerażający demon...Więc zadanie mieli trudne - bo jak pokonać demona? Vaiana chciała się poddać. Z bezdarności wrzuciła serce Te Fiti do oceanu, jednak wtedy objawiła jej się babcia. I już wiedziała, co powinna zrobić.


Książeczka jest krótka, jak przystało na serię Chwyć Bajeczkę - idealna do zabrani ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę. Ma wygodny uchwyt do noszenia jej i wygląda trochę jak walizeczka. Bardzo lubimy tą serię. To nie pierwsza nasza książka z niej, lecz prawdopodobnie pierwsza o której piszemy - ale z pewnością nie ostatnia!Duże, bajecznie kolorowe ilustracje prosto z filmu są świetnym uzupełnieniem treści. Uwielbiamy książki, które w 100% odzwierciedlają swój kinowy odpowiednik. Nie chodzimy co prawda często do kina, ale bajki oglądamy i gdy Tince się jakaś spodoba, to zaraz szukamy książek aby móc też czytać o przygodach bohaterów. A dzięki wydawnictwu Egmont można czytać o bardzo wielu bajkowych kinowo-telewizyjnych bohaterach. Kliknijcie w tag wydawnictwo EGMONT który tutaj gdzieś pod lub nad wpisem jest, a sami zobaczycie ile cudowności już tutaj pokazałyśmy :)
Aha! Bo zapomniałabym zupełnie. A to nie tylko bajka jest. Nie tylko czytanie nas tutaj czeka, ale także główkowanie i zadań wypełnianie. Na końcu książeczki co nieco do zrobienia naszego malucha czeka. Tin, jak słyszeliście w filmie, wzięła się za to jutro :) Obecnie już potwierdzam, zadania wykonane! Ona uwielbia wykonywać tego typu ćwiczenia.Zapraszamy z Tin na film:


_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: