Literki: pisanie zmazywanie   (klik) to drugi zestaw kreatywnych tablic Alexander, które w naszym domu są. Ten zestaw ja lubię najbardziej!...

Jak nauka pisania, to Alexander!

By | 12:56 Napisz komentarz
Literki: pisanie zmazywanie (klik) to drugi zestaw kreatywnych tablic Alexander, które w naszym domu są. Ten zestaw ja lubię najbardziej!


Jakościowo jest to dokładnie to samo, co niedawno opisywany zestaw dla dziewczynek - klik. Jednak tutaj znajdziemy same literki. Jedna strona karty poświęcona została jednej literce, plus w zestawie znajdziemy dwie dodatkowe tablice z wykropkowanymi wyrazami których pierwsze literki mieliśmy przyjemność pisać.


Dla mnie - rewelacja! Już jest w użyciu, a zapewne w pierwszej klasie gdy przyjdzie czas nauki pisania, będzie jeszcze częściej.

Martynka co prawda chętniej sięga po zestaw dla dziewczynek - klik, jak i ten z Czuczu - klik, bo w tamtych więcej się dzieje, są bardziej różnorodne i myślę że to sprawia, że sięga najpierw po nie a po literki na końcu, jak tablice z powyższych zestawów wypełni i ma chęć na jeszcze.

Więcej o zestawie w videorecenzji:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: