Śniadanie na trawie w towarzystwie przyjaciela nie może się nie udać. Co jednak w sytuacji, gdy tymi przyjaciółmi są maleńka biedronka i mró...

Biedronka Fionka: śniadanie na trawie

By | 07:45 Napisz komentarz
Śniadanie na trawie w towarzystwie przyjaciela nie może się nie udać. Co jednak w sytuacji, gdy tymi przyjaciółmi są maleńka biedronka i mrówka, a ich piknikowe plany chce pokrzyżować przerażający ptak?


"Biedronka Fionka: śniadanie na trawie" - klik wydawnictwa Siedmioróg to krótka, wierszowana bajka o tym, co się przydarzyło przyjaciółkom w trakcie majówki.


Fionka zadzwoniła do mrówki Podkówki i zaprosiła ją na wycieczkę. Jej mama przygotowała im prowiant i dzielne przyjaciółki wyruszyły w drogę. Jednak zamiast pozostawienia jedzenia na czas obiadu, zjadły go od razu - na śniadanie!W między czasie wielkie, groźne ptaszysko miało chrapkę na ich smakołyki, na szczęście udało im się go spłoszyć. Ale to nie koniec przygód - podczas spływu rzeczką na liściu, prąd je zniósł i nie mogły dotrzeć do brzegu...
Książeczka nie jest długa, idealna do czytania zarówno przed spaniem, jak i w ramach odpoczynku od zabawy w ciągu dnia. My zabieramy ją, jak i również drugą o Biedronce Fionce - klik, ze sobą to lekarza. Jako że nie jest duża i gruba, mieści się idealnie w torebce i umila czas oczekiwania w kolejce.

Więcej o książce w videorecenzji:


______
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy Wydawnictwu Siedmioróg


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: