Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Wiecie już co podarujecie swoim babciom (czy też raczej mamom, w imieniu swych dzieci)? My w tym ro...

Ukochanej Babci - niezwykły prezent od Czytajbajki.pl

By | 20:54 Napisz komentarz
Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Wiecie już co podarujecie swoim babciom (czy też raczej mamom, w imieniu swych dzieci)? My w tym roku dla naszej babci mamy coś nietypowego. Nietypowego, ale niezwykłego i niezwykle cudownego!


Czymże jest ta niezwykła cudowność? Ano książką. A co w niej takiego wyjątkowego? Wszystko. Bez wyjątku - wszystko.


Kolorowa, napisana wierszem w zabawny sposób tak, że trudno się nie uśmiechnąć czytając ją. Nie sposób również się nie wzruszyć przy jej lekturze. Mi się łza w oku nieraz zakręciła...


Ta książka, to podziękowanie. Za pyszne niedzielne obiady, za opowiadanie bajek na dobranoc, za opiekę (nie tylko w chorobie), no po prostu - za wszystko.


Ale to nie koniec. Ta książka jest w stu procentach spersonalizowana. To znaczy, że w jej treści wielokrotnie przeczytacie imię waszej babci. A w jej ilustracje wkomponowane są zdjęcia dzieci. Rewelacyjnie zostało to dopracowane, w każdym najmniejszym szczególe.

 Taka książka to cudowna pamiątka. Jestem przekonana, że po latach będzie się ją czytało równie chętnie i z jeszcze większym wzruszeniem, niż dziś. I wiem, widzę że przetrwa ona wiele lat. Jest porządnie wykonana, a grube kartki ukryte w sztywnej oprawie nie zniszczą się nawet po wielokrotnym czytaniu.

Ale skąd wziąć to cudo zapytacie?
Jest taka strona, nazywa się czytajbajki.pl. Znajdziecie tam personalizowane książki dla Babci, Dziadka, ale nie tylko. Ich zamówienie jest banalnie proste, ale o tym dowiecie się bezpośrednio na stronie.
Warto jeszcze wspomnieć, że przed wydrukowaniem książki na maila dostajemy jej projekt - czarno na białym widać, co przywiezie nam kurier. Ach i jeszcze jedno - czas realizacji jest ekspresowy!

Ja jestem książką oczarowana. A wy?

Jeśli chcecie zobaczyć więcej, zapraszam na film:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Czytajbajki.pl
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: