Mała mrówka o imieniu Podkówka, miała wielkie marzenie. Na prawdę wielkie... Wydawać by się mogło, że należy ono do grona tych, które nie ma...

Biedronka Fionka: Marzenie Mrówki Podkówki

By | 22:32 Napisz komentarz
Mała mrówka o imieniu Podkówka, miała wielkie marzenie. Na prawdę wielkie... Wydawać by się mogło, że należy ono do grona tych, które nie mają szans na spełnienie. Jednak czy aby na pewno..?


"Marzenie mrówki Podkówki" to jedna z serii książek o Biedronce Fionce i jej przyjaciołach. Niedługa bajeczka wzbogacona kolorowymi ilustracjami z pewnością przypadnie do gustu kilkulatkom. Nam przypadła.


W "Marzeniu mrówki Podkówki" możemy przeczytać o tym jedynym, najważniejszym, największym marzeniu jakie mrówka ma - a mianowicie o lataniu. Podkówka z pewnością zazdrości Fionce, że ta ma skrzydełka i może latać kiedy chce i gdzie chce. Podkówka niestety, mimo wielu prób, nie potrafi oderwać się od ziemi. Do czasu, aż nie wpadł jej do głowy szalony pomysł.Zbudowała samolot. Mały samolocik, do którego czym prędzej wsiadła i wystartowała ku niebu. Przerażona Fionka próbowała ją od tego pomysłu odwieść, ale na próżno. Mrówka poszybowała w górę. Niestety, stało się coś, czego nie przewidziała...Czy Podkówce udało się spełnić marzenie? I najważniejsze, czy wyszła cało z opresji? O tym przeczytacie w książce. Zdradzę wam jeszcze tylko, że książka morał ma taki, że na przyjaciół zawsze można liczyć.


Więcej szczegółów na jej temat w naszej videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Siedmioróg


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: