Zapraszamy Was dziś do magicznego lasu. Do niezwykłego domku stojącego pomiędzy drzewami. Do królestwa trzech małych czarodziejek. Poznajci...

Niezwykły świat Trzech małych czarodziejek - recenzja książeczki

By | 21:43 Napisz komentarz
Zapraszamy Was dziś do magicznego lasu. Do niezwykłego domku stojącego pomiędzy drzewami. Do królestwa trzech małych czarodziejek.
Poznajcie Sarę, Tamarę i Klarę.


"Trzy małe czarodziejki" Agencji Wydawniczej AWM to zabawna książka o perypetiach małych dziewczynek - tytułowych czarodziejek. Sara, Tamara i Klara chcą urządzić halloweenowy bal. Przygotowują się do niego dokładnie. W między czasie jesteśmy świadkami ich niecodziennych przygód - bałaganu, który zamiast się posprzątać jeszcze bardziej bałagani. Nauki w szkole, która raz jest tu a raz tam i lekcjach, jakie się w niej odbywały: zabawnej plastyki, poważnej matematyki i o Melisie pragnącej zemsty przy pomocy ślimakowego Musopoju.Czy Klarze uda się prześcignąć kolegów na nowej, ekspresowej miotle? Co zgotuje na deser kucharska książka, która ponad wszelkie potrawy upodobała sobie literkę R? I dlaczego Melisa zmieniła się w muchomora? I czy halloweenowy bal się odbędzie? Tego wszystkiego  dowiedzie się czytając książkę.

Kolorowe ilustracje i ciekawa fabuła sprawiają, że książkę czyta się przyjemnie i - niestety, szybko :) Ciężko się oderwać od lektury. Podzielona jest na rozdziały, co ułatwia odszukanie momentu, na którym się zatrzymaliśmy. Ale tak jak pisałam, bardzo trudno wybrać odpowiedni do zatrzymania się moment, po każdym rozdziale chce się czytać dalej.


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Agencją Wydawniczą AWM.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: