Ile razy zdarza się, że nasz Maluch chce malować akurat wtedy, kiedy jest już ubrany w wyjściowy strój i czeka na przykład na gości? A ile r...

Malowanie Bez Brudzenia Się Farbkami? To możliwe!

By | 17:07 4 komentarzy
Ile razy zdarza się, że nasz Maluch chce malować akurat wtedy, kiedy jest już ubrany w wyjściowy strój i czeka na przykład na gości? A ile razy zdarzyło się, że musiał coś pilnie namalować przed waszym wyjściem z domu (wiadomo, wena nie może czekać) i farbki oczywiście przypadkiem, pobrudziły bluzkę? Jest na to rozwiązanie.


Malowanki Wodne Agencji Wydawniczej AWM są rewelacyjne we wszystkich wyżej wymienionych przypadkach, ale także jako odmiana od farbek. Mają dwustronne nadruki, co jednak kompletnie w użytkowaniu nie przeszkadza - nawet gdy się nabierze za dużo wody, kartki nie przemakają, gdyż są bardzo grube.


Jak na malowanki wodne przystało, są całe wykropkowane. Patrząc na nie, można dostać oczopląsu :))


Jak działają wodne malowanki? Zobaczycie w videorecenzji:


Dodam jeszcze, że osobiście jestem zachwycona tego typu wynalazkami. Są niedrogie, a w bardzo ciekawy sposób urozmaicają Maluchowi czas. Martynka nazywa je magicznymi - bo nie ma koloru, a przejedzie wodą i jest.

A Wy, a raczej Wasze Maluchy lubią malować wodą?

____
Wpis powstał w ramach współpracy z Agencją Wydawniczą AWM
Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

 1. Mieliśmy sporo takich książeczek - są dobre na początku, jak dziecko uczy się dopiero malować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas malowania farbkami nie zastąpią, no bo jednak nie ma to jak się konkretnie po łokcie wybrudzić farbami ;)) Ale są fajnym urozmaiceniem, zwłaszcza teraz jak szybciej ciemno jest i trzeba wymyślać, co by tu ciekawego w domu robić ;))

   Usuń
 2. Ja ich nie lubie, Baska tez za nimi nie szaleje. Kolory blade, calosc czarna od kropek, oczoplasu idzie dostac... Wole zwykle farbki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczopląs murowany po zabawie taką kolorowanką ;)) Martynka póki co jest zachwycona że wodą potrafi wyczarować kolor! ;))

   Usuń