Stolik edukacyjny to chyba jeden z obowiązkowych zabawek małego dziecka. Coś tam się świeci, coś gra, a do tego mnóstwo naciskania. Niektóre...

Żyrafowy zawrót głowy - czyli edukacyjny stoliczek Elefun

By | 22:24 1 komentarz
Stolik edukacyjny to chyba jeden z obowiązkowych zabawek małego dziecka. Coś tam się świeci, coś gra, a do tego mnóstwo naciskania. Niektóre nawet mówią. Na rynku są dziesiątki różnych rodzajów stoliczków. Dziś pokażę Wam jeden z mniejszych i tańszych - ale równie dobry i trwały. Stolik edukacyjny firmy Elefun.


Stoliczek wykonany jest całkowicie z dobrej jakości plastiku - trzymając go w rękach absolutnie nie ma się wrażenia, że się rozleci. Nie posiada ostrych krawędzi - wszystkie elementy są zaokrąglone i bezpieczne. Ma dwustopniową regulację głośności i wesołą żyrafkę zachęcającą do zabawy!


Kolorowe kształty na żyrafce świecą, gdy stoliczek jest używany. Cokolwiek się nie nadusi - słychać różne dźwięki i melodyjki. Można grać na pianinku, kręcić korbkami, trąbić trąbką. Maluch uczy się jak robi piesek, krówka i myszka, a także poznaje odgłosy nocy i poranka.


Stoliczek ma cztery odczepiane nóżki, które są jego małym minusem - dość łatwo wypadają.Jego dokładne działanie zobaczycie na filmie:


Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz: