Nauka z komiksem to pięknie wydana, edukacyjna seria komiksów dla dzieci w każdym wieku. Poza ogromną dawką edukacyjnej treści, mamy tu też...

Jak będą wyglądać miasta przyszłości..?

By | 09:00 Napisz komentarz
Nauka z komiksem to pięknie wydana, edukacyjna seria komiksów dla dzieci w każdym wieku. Poza ogromną dawką edukacyjnej treści, mamy tu też po prostu ciekawą przygodę z bohaterami bajek Disney.

Recenzja komiksu Nauka z komiksem. Miasta przyszłości: W harmonii z naturą

Judy Hops i Nick Bajer wpadli na trop pewnej afery - nielegalnego wyrzucania toksycznych odpadów. Ale nie mają na to żadnych dowodów, więc ich przełożony nie interesuje się sprawą. Postanawiają wziąć więc to w swoje łapki. Jednak Bajer coś dziwnie się zachowuje.. Spotyka się z szemranymi, dawnymi znajomymi i ewidentnie coś kombinuje. Judy ma wrażenie, że wraca do starych nawyków. Jakież było jej zaskoczenie gdy okaże się, że Nick próbuje po prostu uzyskać informacje dotyczące tych odpadów. A to dopiero początek... Za chwilę ruszymy z nimi w pościg!

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Tak jak wspomniałam, komiks poza ciekawą przygodą ma również dużo edukacyjnej treści, nie tylko przemycanych w trakcie jego lektury na tych jakże pięknych, bajecznie kolorowych ilustracjach, ale też pomiędzy komiksową opowieścią - w formie krótkich notatek. Poznamy termin zrównoważonej architektury, sprawdzimy jakie są alternatywne materiały i co to jest technologiczny cykl życia, jest tu nawet rozdział o życiu w przyszłości, 15-minutowych miastach, czy różnych sposobach podróżowania.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na serię Nauka z komiksem.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: