Daj się porwać Bolkowi i Lolkowi do wspólnej zabawy! Czeka Cię sporo przygód i duuużo dużo zadań do wykonania. Ta niewielka książeczka świet...

Bolek i Lolek Łowcy tajemnic - bawią i uczą

By | 15:06 Napisz komentarz
Daj się porwać Bolkowi i Lolkowi do wspólnej zabawy! Czeka Cię sporo przygód i duuużo dużo zadań do wykonania. Ta niewielka książeczka świetnie nada się do zabrania ją ze sobą na wakacje! Umili czas w samochodzie, na plaży, sprawdzi się świetnie jako przerywnik od szaleństw na słońcu - poleżenie z nią na kocu, w cieniu to będzie sama przyjemność.


 Bolka i Lolka w Łowcach tajemnic spotyka masa przygód. Stają się Indianami, biwakują w lesie, próbują przygotować kanapki, ale też gonią ich komary i spotykają na swej drodze niemałą ulewę... I zawsze potrzebują Twojej pomocy!


Ta niezwykle kolorowa książka przeznaczona dla przedszkolaków, podzielone ma zadania na trzy stopnie trudności. Dzięki temu dla młodszych dzieci można wybrać takie, z którymi bez trudu sobie poradzą. Martynka, prawie pięciolatka, rozwiązuje je już "z zamkniętymi oczami".


Prawa strona książeczki to zadania, lewa to odpowiedź na poprzednie zadanie. Nie trudno się połapać w tym, co i jak. Z początku myślałam, że Martynka zanim rozwiąże sprawdzi sobie odpowiedź, ale nic takiego nie ma miejsca. Ona chce sama robić, a dopiero później sprawdza, czy dobrze.


Więcej o książce w videorecenzji:


Książka Bolek i Lolek Łowcy tajemnic dostępna jest tu - klik.

_____
Dziękujemy Wydawnictwu Znak za przesłany egzemplarz.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: