Puzzlowa książeczka to można powiedzieć, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci, które nie interesują się puzzlami ale lubią czytać ...

Puzzlowe książeczki Disney

By | 22:19 Napisz komentarz
Puzzlowa książeczka to można powiedzieć, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci, które nie interesują się puzzlami ale lubią czytać książki - może zachęcić do układania ilustracji z czytanych fragmentów. Natomiast maluchy, które są na bakier z czytaniem ale układanki jako tako lubią, prawdopodobnie przy pomocy tych książeczek przekonają się, że czytanie to nic strasznego :)

 


Puzzlowa książeczka to cztery dziewięcioelementowe układanki wzbogacone tematyczną historią. I tak w Klinice dla Pluszaków poznajemy rezolutną Dosię, która za wszelką cenę chce pomóc każdej potrzebującej zabawce. Kiedy więc pewnego dnia jej maskotki marudzą nieziemsko, a lekarskie badanie nie wykazuje żeby zapadły na jakąś chorobę, Dosia próbuje dociec co też mogło im się stać.


Ale nie tylko zabawki chorują - Dosia też nie zawsze czuje się dobrze. Co wtedy? Odpowiedź w Puzzlowej Książeczce "Z wizytą u doktor Dosi".

Dobranocka Kubusia Puchatka to opowieść o tym, jak nasi ulubieńcy szykują się do pójścia spać. Po całym dniu intensywnych zabaw biorą kąpiel, która oczywiście nie obędzie się bez szalonych pomysłów. Po kąpieli jest czas na czytanie książek, które Krzyś chętnie swoim przyjaciołom pożycza. A co się śni misiowi i spółce kiedy już uda im się zasnąć? Nie zdradzimy :)
Każda puzzlowa książeczka wykonana jest z grubego kartonu - jak na moje oko są one niezniszczalne. Oczywiście jeżeli nie zechcemy specjalnie ich uszkodzić. Strony są bardzo sztywne, mają zaokrąglone rogi więc krzywdy sobie dziecko nimi nie zrobi, a same puzzle przetrwają wiele długich miesięcy czy też lat zabawy.Obrazki są niesamowicie kolorowe i żywe. Nadruk z puzzli nie schodzi po kilku użytkowaniach - książeczki służą nam mniej więcej od półtora roku i ciągle wyglądają idealnie.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: