Jest taka książka, która swym klimatem, ciepłem i nastrojem przeniesie czytelnika wprost do domu rodzinnego. Pozwoli zanurzyć się we wspomni...

A w moim domu ciepło, cieplutko...

By | 23:56 Napisz komentarz
Jest taka książka, która swym klimatem, ciepłem i nastrojem przeniesie czytelnika wprost do domu rodzinnego. Pozwoli zanurzyć się we wspomnieniach, na chwilę zadumać się nad tym, co tak szybko i bezpowrotnie minęło. Książka dla dzieci, w której zaczytają się rodzice - jestem tego pewna! Zapraszam na recenzję "A w moim domu ciepło, cieplutko..."


Otwierasz książkę. I już od pierwszych stron widzisz, nie - czujesz, jak pachnie domowo i rodzinnie. Jak wiele uczuć z niej kipi. Czytasz. Po chwili zamykasz oczy i przypominasz sobie swoje dzieciństwo. Mamę z magicznym kubkiem na smutki. Dziadka, który jest wspomnieniem..


Czytasz ze swoim maluchem. Znów przywołujesz w swojej głowie najpiękniejsze wspomnienia ze swojego dzieciństwa, nie przestając czytać. Chcesz, aby Twój smyk mógł za kilkanaście/kilkadziesiąt lat móc przeczytać tą książkę i wspominać... Jak Ty... O magicznym kubku na smutki. Przypomni sobie przepisy na jego smaczny sen. Może utożsami się z Zarazkiem? Kto wie... Chciałbyś, aby zapamiętał to wszystko i jeszcze więcej, aby miał co wspominać.


Cóż więcej o książce mogę napisać. Wszystko powiedziałam w filmie - obejrzyjcie koniecznie. Jeżeli jeszcze jej w domowej biblioteczce nie macie - polecam to zmienić koniecznie. Wzruszycie się przy niej nieraz, a może raczej przy wspomnieniach, jakie przywraca na myśl.____
Wpis powstał w ramach współpracy z AWM.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: