Moja kariera w sferze mamy przedszkolaka nie trwa zbyt długo, bo zaledwie pół roku. Nie jestem więc jeszcze specem od plecaków, piórników, ś...

Idealny plecak dla przedszkolaka?

By | 21:18 Napisz komentarz
Moja kariera w sferze mamy przedszkolaka nie trwa zbyt długo, bo zaledwie pół roku. Nie jestem więc jeszcze specem od plecaków, piórników, śniadaniówek, itp. Właściwie jedyne doświadczenie w tym temacie to kolorowy worek wiszący na przedszkolnym wieszaku. Ale przecież idzie wiosna. Przedszkolaki wyjeżdżać będą na wycieczki - a to do zoo, a to do teatrów. Potrzebny będzie plecak!
Co robić??
Kupić pierwszy lepszy w otchłani marketowych półek, albo - poszukać, poczytać, dowiedzieć się co nieco w temacie i wybrać idealny. Taki, który wystarczy na długo. Lekki, porządny, wygodny.Więc jako jeszcze nie do końca ekspert w temacie plecaków opowiem Wam dzisiaj o takim jednym, w którym Martynka zakochała się od pierwszego wejrzenia, a i który zdobył moje serce od pierwszego dotyku.

Poznajcie plecaczek Step by Step z serii Junior:


Na początek garstka ochów: plecak jest w przepięknym kolorze fioletu, właściwie w dwóch odcieniach, cały nakropkowany żółtymi groszkami. Idealnie współgrają z nimi żółte zamki. Niech Was nie zmylą niektóre zdjęcia - on jest całkowicie fioletowy, nie granatowy. Nie mam pojęcia dlaczego pod niektórymi kątami jego kolor wchodzi w granat. Plecak ma przyszyte materiałowe wisienki, a ich łodyżki i listki są wyhaftowane. To właśnie ta aplikacja podbiła serduszko Martynki - bo Martynka od czasu gry w Choco, uwielbia wszystko co ma "biśnie".Plecak jak dla mnie prawie nic nie waży. Pustego praktycznie nie czuć w ręce. Producent informuje, że jego waga to 200 gram - nie omieszkałyśmy tego sprawdzić.Jest on dość pojemny jak na potrzeby przedszkolaka, zmieści się w nim bez problemu kilka zabawek czy też książeczek, albo cały zestaw awaryjnych ciuszków na zmianę - jeżeli chcemy go zabrać do przedszkola. Jego komora ma pojemność 7,5 l i tak jak cały plecak - jest wykonana z materiału który łatwo się czyści. Na wewnętrznej stronie znajduje się miejsce do podpisania go.


Oprócz głównej komory, plecaczek ma mniejszą kieszonkę na drobiazgi oraz dwie kieszenie siateczkowe przeznaczone na przykład na butelkę z wodą.
Przechodzimy na tyły: cała tylna część stykająca się z pleckami, a także ramiączka od strony dotykającej ciałka, wypełnione są miękką wkładką. Nie obcierają, nie uwierają, nie sprawiają żadnego dyskomfortu w noszeniu.


Ramiączka dodatkowo wyposażone zostały w klamrę, dzięki której nie zsuwają się z ramion dziecka.
Plecak jest bezproblemowy w przechowywaniu. Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.


A teraz jeszcze kilka zdjęć:I na koniec zachęcam do obejrzenia videoprezentacji, która jest nierozerwalnym elementem tego wpisu :))


Podsumowując: plecak Step by Step jest nie tylko ładny (a jak wejdziecie na stronę dystrybutora czyli Hamy, zobaczycie całą kolekcję różnych wzorów), lekki i można powiedzieć niebrudzący się (gdyż łatwo się czyści), ale także bardzo wygodny w użytkowaniu. Minusów nie zarejestrowano.


_____
Wpis powstał w ramach współpracy z firmą Hama.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: