Jak wiadomo, każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Chce nauczyć go jak najwięcej, dostarczyć maksymalnej ilości bodźców do ro...

Uczona Słuchaweczka Wiele Nauczy

By | 22:43 Napisz komentarz
Jak wiadomo, każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Chce nauczyć go jak najwięcej, dostarczyć maksymalnej ilości bodźców do rozwoju. Istnieje także garstka takich rodziców, którzy chcą mieć przy tym względny spokój - czytaj: ciszę w domu, a nie w kółko odtwarzane dźwięki zabawki. A może wcale ta garstka rodziców taka mała nie jest? :))
Jeżeli należysz do tej grupy, zwróć uwagę na Uczoną Słuchaweczkę Fisher Price.


To zabawka, która jest na prawdę cicha!! Jak prawdziwy telefon - aby usłyszeć co mówi, trzeba przyłożyć ją do ucha. Poznajcie ją bliżej:


Nauczy naszego malucha literek, cyferek, a także pozwoli wczuć się w rolę kompozytora. No, może to ostatnie to tak nie do końca - ale posłuchamy dzięki niej również różnych melodii. Słuchawka mówi do naszego dziecka kilka fraz, a także wydaje dźwięk dzwonienia telefonu - gdy jest aktywna, po czym niedotykana żegna się i przełącza w tryb czuwania. Oczywiście dla bezpieczeństwa warto guzik przesunąć w pozycję off, aby przypadkiem w nocy nie okazało się, że zacznie z pudła z zabawkami dzwonić.
Słuchawka nie ma ostrych krawędzi, wykonana jest z porządnego plastiku - przeszła różnego rodzaju crashtesty. Jedyne, do czego można się przyczepić to fakt, że po dłuższym czasie użytkowania schodzi z niej farba/lakier cokolwiek to jest. Po miesiącach zabawy nie wygląda już zbyt estetycznie. Na zdjęciach tego nie widać, gdyż były robione jakiś czas temu, a słuchaweczki obecnie u nas nie ma. Ale w filmie pokazane jest, jak to wygląda.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: