Wiem, że już po Świętach. I że raczej na ten temat książek już teraz się nie czyta. Ale teraz właśnie jest idealna okazja do tego, aby zaopa...

Wycinanki na Boże Narodzenie

By | 22:51 2 komentarzy
Wiem, że już po Świętach. I że raczej na ten temat książek już teraz się nie czyta. Ale teraz właśnie jest idealna okazja do tego, aby zaopatrzyć się w takie książeczki na przyszły rok! Są wyprzedaże w końcu :)) Dlatego pokazujemy Wam dzisiaj jedną z wielu świątecznych jakie do naszej biblioteczki w grudniu trafiły. Nie jest to typowa książka do czytania, bo raczej do zabaw plastycznych.

Wycinanki na Boże Narodzenie.


Wycinanki wyfrunęły spod skrzydeł wydawnictwa Jedność. Mają grube strony, czytelne opisy i łatwe do zrobienia ozdoby. Martynka co prawda jeszcze sobie z nimi samodzielnie nie radzi, ale ma dopiero trzy latka. A i tak bardzo ładnie już wycinać potrafi.


Nagrywając videorecenzję, miałyśmy zrobione tylko dwie ozdoby. Później stworzyłyśmy ich więcej i tak, na naszą choinkę trafiła girlanda z Mikołajami (można było ją zobaczyć we wpisie świątecznym na blogu), na parapecie stanęła szopka z grubą warstwą przyklejonego na dachu watowego śniegu, a dziadkom dałyśmy świąteczne kartki.


Nasze Wycinanki nie zostały użyte w całości, schowałam je na następne Święta. Jak gdzieś je znajdziecie teraz na wyprzedaży, to bierzcie bez zastanawiania :))
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Janek i Justysia bawili się taką (albo podobną) u babci przed świętami, więc u moich rodziców również zawisła dziecięca girlanda - ładny akcent podkreślający, że dzieci tu były :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poszukamy takich wycinanek na sklepowych półkach

    OdpowiedzUsuń