Jest taka dziewczynka, na imię jej Kiki. Jest córką cyrkowców, urodziła się i mieszka w przyczepie cyrkowej, występuje na arenie i tresuje c...

Kiki ucieka z cyrku

By | 19:04 2 komentarzy
Jest taka dziewczynka, na imię jej Kiki. Jest córką cyrkowców, urodziła się i mieszka w przyczepie cyrkowej, występuje na arenie i tresuje cyrkowe zwierzęta. Dba o nie, troszczy się, czego niestety nie robi despotyczny dyrektor Carramba. Kiedy w końcu wygłodniały tygrys Lulu rzuca się na niesiony przez księgową obiad dyrektora i pożera go bez skrupułów, Carramba postanawia się go pozbyć. Kiki nie chce do tego dopuścić. Zaplanowała ucieczkę.

"Kiki Ucieka z Cyrku" wydawnictwa Debit to pełna humoru i przygód historia dziewczynki od urodzenia wychowywanej w cyrku należącym do jej rodziców. O czym dokładnie jest? Tego dowiesz się z filmu:


Książka ma dużo tekstu jak dla nas, chociaż ja osobiście przeczytałam ją jednym tchem. Wiem, że Martynkę zainteresuje - za jakiś czas. Póki co musi mieć więcej obrazków niż treści w trakcie czytania, ale i na takie książki przyjdzie pora. Ta będzie z pewnością często w przyszłości czytaną - Martynka na pewno się utożsami z główną bohaterką, gdyż młodsza kuzynka odkąd nauczyła się mówić, mówi na Martynkę "Kiki" :))


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Debit
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. ciekawie się zapowiada. lubię książkitego wydawnictwa. mamy sporo Franklinów

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Frankliny też mamy, oraz serię o misi Marysi tą po prostu kochamy :))

      Usuń