Zdaję sobie sprawę, że to nie najlepsza pora, aby o tym pisać. Za oknami temperatura od blisko dwóch tygodni nie spada poniżej 30 kresek i ...

Na chłodne wieczory – kocyk Sensillo

By | 23:44 Napisz komentarz
Zdaję sobie sprawę, że to nie najlepsza pora, aby o tym pisać. Za oknami temperatura od blisko dwóch tygodni nie spada poniżej 30 kresek i wszystko wskazuje na to, że jeszcze kilkanaście takich upalnych dni przed nami. Jednak my już pomału zaczynamy myśleć o tych chłodniejszych miesiącach. Pomału jedna z półek naszej garderoby zapełnia się zimową wyprawką dla Oliwii, a jedną z rzeczy jakie się tam w ostatnim czasie znalazła jest kocyk Sensillo. Kocyk, w którym zakochałam się od pierwszego dotyku.Dwustronny kocyk Sensillo z aplikacją 3D "słodkie misie" tak mnie oczarował, że najchętniej sama spędziłabym pod nim chłodne, jesienne wieczory – gdyby tylko był dostępny w rozmiarze „dorosłym”. Jest strasznie milutki i przytulaśny. Rozpakowałyśmy go z myślą, że będzie dla Oliwii, ale Martynka od razu go „pożyczyła” (prawdopodobnie na wieczne nieoddanie, ale będziemy negocjować w grudniu :)) Bo trzeba zaznaczyć, że przedszkolak także może się nim spokojnie nakryć. Kocyk ma wymiary 75x100 cm i gdy Martynka nakrywa się nim gdzieś mniej więcej od ramion, to zakrywa się po czubki paluszków od stópek. Bez wątpienia wystarczy więc na cztery-pięć, a może i dłużej lat.


Kocyk Sensillo wykonany jest z jednej strony z przyjemnego w dotyku weluru, a z drugiej z puchatej mikrofibry. Na pierwszy rzut oka sprawia, że chciałoby się nim przykryć. Ale dopiero kiedy weźmie się go w ręce widać, czy też raczej napisać należy czuć, co w nim takiego niezwykłego.


Kocyk można prać w pralce - zalecana temperatura to 40 stopni i w takiej my go przetestowałyśmy. Nie zareagował negatywnie, właściwie wcale na to nie zareagował, co bardzo dobrze o nim świadczy.


Według mnie, świetnie spełni także funkcję maty do zabawy. W tych pierwszych miesiącach kiedy to maluszki już się bawią ale raczej stacjonarnie, będzie można kocyka używać.


Kocyk Sensillo ma aplikację 3D - jest nią misiu, któremu odstają łapki. Mając w pamięci Martynki zamiłowanie do różnych odstających metek itp w czasach niemowlęcych przypuszczam, że misiu będzie obiektem zainteresowania niejednego kilkumiesięcznego bobasa.


Kocyk dostępny jest w trzech kolorach: szarym (to ten nasz), niebieskim i żółtym. Zobaczycie je na stronie Sensillo. Wcześniej jednak koniecznie obejrzyjcie poniższą videorecenzję, która przybliży wam jeszcze bardziej jego wyjątkowość:


_____
Wpis powstał w ramach współpracy z firmą Caretero.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: