Kontakt: dzieciakitestuja@gmail.com Zapraszam serdecznie do współpracy! Cześć! Jestem Aga. Od 2012 roku tworzę recenzje zabawek, książek i...
Zapraszam serdecznie do współpracy!


Cześć! Jestem Aga. Od 2012 roku tworzę recenzje zabawek, książek i gier dla dzieci. Piszę, nagrywam, fotografuję, prowadzę konta na Instagramie.
Pewnego majowego dnia wymyśliłam, że będę nagrywać filmy o wózkach dziecięcych i zabawkach. Stworzyłam wtedy coś, czego na polskim YouTube w tej formie jeszcze nie było - pokazuję tylko recenzowany produkt, cały film skupiony jest tylko na nim.

Co robię?


Na blogu i kanale YouTube recenzuję zabawki, książki, gry dla dzieci w każdym wieku. Mimo że moje dzieci są już duże, to nie zamykam się tylko na wiekowo odpowiednie im produkty, bowiem czytelnicy szukający u nas recenzji często mają małe dzieci. Dlatego zakres wiekowy na blogu jest bardzo duży - od niemowlaka do nastolatka. Od czasu do czasu pojawiają się tu też dziecięce akcesoria czy inne tematycznie pasujące produkty. Dzięki filmom i zdjęciom, czytelnik może dokładnie przyjrzeć się produktowi i podjąć decyzję o zakupie bez wychodzenia z domu. Tworzę recenzje tak, jakbym sama chciała z nich korzystać.

Co nas wyróżnia?


W czasach Instagrama i setek (tysięcy?) kont skupiających się na recenzjach, które powstają jak grzyby po deszczu i często w nieuczciwy sposób zdobywają te tak upragnione cyferki - nas wyróżnia prawdziwość. Nie należymy do grupek wsparcia, choć wiem że pewnie by to pomogło zasięgom. Nie kupujemy obserwujących i polubień. Każdy wie jak działa Instagram i jak niewdzięcznym narzędziem on jest - nic na to nie poradzimy. Nie zdobywamy sztucznych serduszek byleby było ich jak najwięcej.
Zdecydowanie wyróżnia nas blog i kanał YouTube - recenzje publikowane tutaj są do odnalezienia z poziomu każdej wyszukiwarki (w przeciwieństwie do tych na Instagramie, które giną w jego otchłani po czasie i nikt ich nie odnajdzie..), świetnie się pozycjonują i nigdy nie zginą. Każdy w każdej chwili może wrócić do wpisów sprzed lat dzięki archiwum, lub w lupkę wpisać jakiekolwiek słowo i znaleźć tematyczne recenzje.

OFERTA WSPÓŁPRACY


- Przygotuję od a do z recenzję na blogu, kanale YouTube lub w obu tych miejscach. zrobię zdjęcia (lustrzanką w moim studiu fotograficznym, będą więc doskonałej jakości), nagram film, przygotuję tekst. O wszystkim co się dzieje w naszej redakcji na bieżąco opowiadam na Instagramie i tam również publikuję zdjęcia i linki do recenzji.

- Recenzje książek przygotuję także na moim leśnym, książkowym Instagramie @dzieciakiczytaja

- Przygotuję fotorelację z atrakcji dla dzieci (parki rozrywki, muzea, miejsca przyjazne dzieciom), które chętnie odwiedzamy podróżując po Polsce - może to być film na YouTube, wpis na blog, a dodatkowo relacje wyróżnione zarówno tu jak i na prywatnym profilu.

- Jest możliwość publikowania przygotowanych przez Ciebie artykułów na blogu, z linkami prowadzącymi do twoich miejsc w sieci. ale musi być to artykuł pasujący tematycznie.

- Obejmiemy patronatem książki dla dzieci.

- Zrobię dla Ciebie zdjęcia produktowe na twoją stronę/blog/sklep internetowy. Mam Studio Fotograficzne (TU jego strona)0 komentarze: