Cześć! Jestem Aga.  Mam dwie córki, psa i nie rozstaję się z aparatem. Kocham kawę ale tylko z ekspresu, bardzo lubię jeździć autem (szczegó...

Cześć! Jestem Aga. Mam dwie córki, psa i nie rozstaję się z aparatem. Kocham kawę ale tylko z ekspresu, bardzo lubię jeździć autem (szczególnie ciągnąc za sobą domek na kółkach) i odkrywać nowe miejsca. Zachwycam się pięknem przyrody, a moje dzieci zachwycają się parkami rozrywki. Ale szaleć na karuzelach też lubię. I huśtać się. Mój dom i ogród są pełne huśtawek :)

Cierpię na książkoholizm, lecz nie planuję tego leczyć. Kolekcjonuję planszówki i lubię gadać do kamery - stąd pomysł na ten blog i kanał YouTube, który powstał w 2012 roku. Początkowo wymyśliłam, że będę nagrywać recenzje chusteczek nawilżanych. Doprawdy nie wiem, co mnie ku temu pchnęło :) Dziś nie znajdziesz żadnych chusteczkowych filmów na kanale, schowałam je zmieniając temat filmów na zabawki i książki. Wózki też w tamtych czasach recenzowałam i kilka ich na kanale jest.

Nie jestem fanką systemu szkolnictwa, więc moje dzieci nie chodzą do szkołu. Wraz z rozpoczęciem oficjalnej przygody z edukacją domową stworzyłam blog Dzieciństwo bez szkoły. Na co dzień robię zdjęcia (zajrzyj do mojej pracowni fotografii Studio Pstryk)

Blog na którym właśnie jesteś, to baza recenzji zabawek, gier i książek dla dzieci w każdym wieku - od niemowlaka do nastolatka. W codziennych wpisach zaglądam razem z wami do wnętrz książek, pokazuję jak grać w gry i opowiadam o zabawkach. Bo:

Zabawki to dziecięce narzędzia pracy.
Gry i książki to inwestycja w przyszłość.
Podróże to doświadczanie i odkrywanie...

Mam konta na Instagramie - Dzieciaki Testują oraz Aga z aparatem
---
Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i zasubskrybujesz kanał Youtube.

Zapraszam do naszego niezwykłego świata zabawek, książek i gier!


0 komentarze: