Cześć! Jestem Aga.  Mam dwie córki - Dużą rocznik 2011 i Młodszą rocznik 2015. Pewnego majowego dnia 2012 roku wymyśliłam, że będę nagrywać ...

Cześć! Jestem Aga. Mam dwie córki - Dużą rocznik 2011 i Młodszą rocznik 2015.

Pewnego majowego dnia 2012 roku wymyśliłam, że będę nagrywać recenzje chusteczek nawilżanych dla niemowląt. Szybko jednak zmieniłam kontent - zaczęłam tworzyć filmy o zabawkach i książeczkach dla maluszków, totalnie zaprzestając chusteczkowej przygody :) We wrześniu 2012 napisałam pierwszą recenzję na pierwszym blogu, a dwa lata później powstało miejsce, na którym właśnie jesteś.

Cierpię na książkoholizm i kolekcjonuję planszówki. Moją pasją jest fotografia. Kocham podróże, odkrywanie nowych miejsca sprawia mi ogromną przyjemność - ale lubię też wracać w te dobrze znane. Nie lubię szkoły, dzięki czemu odkryłam edukację domową (czasami tu o tym piszę).

Blog Dzieciaki Testują to baza recenzji zabawek, gier i książek dla dzieci w każdym wieku - od niemowlaka do nastolatka. Prawie każdego dnia zaglądam razem z wami do wnętrz książek, pokazuję jak grać w gry i opowiadam o zabawkach. Bo:
Zabawki to dziecięce narzędzia pracy.
Gry i książki to inwestycja w przyszłość.
Podróże to doświadczanie i odkrywanie...

Jestem na instagramie - Dzieciaki Testują oraz Aga z aparatem
---
Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i zasubskrybujesz kanał YoutubeZapraszam do naszego niezwykłego świata zabawek, książek i gier!


0 komentarze: