Aby wiedzieć, co z czym się tutaj u nas je, stworzyłam krótką instrukcję poruszania się. Czy też raczej opisującą nasz blog :) -> Dzi...

Aby wiedzieć, co z czym się tutaj u nas je, stworzyłam krótką instrukcję poruszania się. Czy też raczej opisującą nasz blog :)

-> Dzieciaki Czytają
To dział poświęcony recenzjom książek. Kochamy książki ogromnie i bardzo dużo czytamy. Być może ze strony "O nas" już wiesz, że jestem książkoholiczką - i nie mogłam nie zarazić tym dziewczyn, no nie mogłam. Dzieciaki moje czytają wszystkie książki, jakie wpadną im w łapki i chętnie o nich opowiadają, a ja spisuję ich wrażenia, dodaję coś od siebie i dzielę się opiniami z innymi. Za sprawą tego bloga, jak i konta na instagramie -> Dzieciaki Czytają.

-> Dzieciaki i Gry
To dział, w którym pokazujemy jak wiele fantastycznych i ciekawych gier dostępnych jest na naszym rynku. Masa zdjęć i filmy z zasadami i rozgrywkami - to charakteryzuje growe wpisy.

-> Świat Zabawek
To dział, w którym przedstawiamy same fajne zabawki. Takie, które się u nas sprawdziły i z którymi super można spędzić czas! Przekrój zabawek, jakie lubią dziewczyny jest bardzo szeroki. Od drewnianych, przez plastikowe, interaktywne, "chłopięce" (przecież zabawki nie mają płci!), puzzle, itp itd...

-> Dzieciaki Podróżują
To nasze podróże małe i duże. Dział powstał dość dawno, ale szybko przestał być aktualizowany - teraz chcemy to zmienić i już wszędzie zabieramy ze sobą aparat. Osobna jest kategoria dla poznańskich atrakcji (Poznań to nasze miasto), a osobna dla wojaży po naszym pięknym kraju.

-> Ostatni dział
To co nieco o szkole i tym, co się przydaje, to trochę o sportowych akcesoriach które moje dzieciaki uwielbiają, a także wózki którymi dziewczyny jeździły (wszystkie ich plusy i minusy), to część naszej ogromnej bajkowej filmoteki i wszystko to, co nie pasuje do innych kategorii :)


0 komentarze: