Park Rozrywki Madagaskar to nasza ulubiona tego typu miejscówka w Poznaniu. Tu Martynka wielokrotnie była na urodzinach koleżanek i kolegów...

Park Rozrywki Madagaskar w Poznaniu

By | 18:00 Napisz komentarz

Park Rozrywki Madagaskar to nasza ulubiona tego typu miejscówka w Poznaniu. Tu Martynka wielokrotnie była na urodzinach koleżanek i kolegów, sama również mając zorganizowane. Tu wiele godzin spędziły dziewczynki na zabawach. Wiele kaw tu wypiłam. Czekamy niecierpliwie na koniec pandemicznych obostrzeń, aż znów otworzą. Mając nadzieję, że otworzą.


Zdjęcia które tutaj widzicie wcale nie były robione przy zamkniętym parku, jak mogłoby się wydawać - bo żywej duszy nie ma... Zdjęcia są z przełomu września/października 2020, kiedy to wirus szalał po świecie w najlepsze, a miejsca tego typu wtedy jeszcze otwarte, nie cieszyły się zainteresowaniem. Dla nas była to sytuacja idealna, bo tłumów nie lubimy, a dziewczyny miały dla siebie wszystkie atrakcje. No ale wiadomo, strasznie szkoda właścicieli...


To malutki park rozrywki, z przesympatyczną obsługą, pyszną kawą i różnorodnością atrakcji. Są zjeżdżalnie (aż sześć!), trampolina, dwa baseny z kulkami, zjazd na jabłuszkach po rolkach, jest świetna karuzela-palma. To park rozrywki raczej dla młodszych, ale Martynka nadal się tu świetnie bawi i razem z Oliwką mogą godzinami siedzieć w tym małpim gaju.


Ogromnie trzymamy kciuki, aby park przetrwał pandemię. I nie możemy się doczekać, kiedy znów się tam wybierzemy na zabawę i kawę.


A was zapraszam na fotorelację z Madagaskaru. Jak będziecie w Poznaniu z dziećmi, pomyślcie o odwiedzinach u króla Juliana :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: