...aż trzy premiery! Tyle nowych gier za chwil kilka ukaże się w sklepach i na stronie wydawnictwa Rebel , a co dokładnie? Zobaczcie sami!

Wiadomości ze świata gier wydawnictwa Rebel...

By | 15:51 Napisz komentarz
...aż trzy premiery! Tyle nowych gier za chwil kilka ukaże się w sklepach i na stronie wydawnictwa Rebel, a co dokładnie? Zobaczcie sami!

Dobble Kraina Lodu 2
Szukaj par wśród bohaterów Krainy Lodu!
Zabierz Elsę, Annę, Kristoffa, Olafa i Svena gdzie tylko zechcesz i baw się, szukając par w popularnej grze rodzinnej! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem!

Liczba: 2-5 graczy
Wiek graczy: 4+
Europa w 10 dni
Zaplanuj wycieczkę marzeń!
Z Hiszpanii samolotem do Grecji? A może lepiej statkiem, zahaczając po drodze o Matlę? W całej Europie jest wiele do odkrycia, podobnie jak wiele jest dróg do zwycięstwa w tej wyjątkowej grze rodzinnej! Dobierajcie kolejne płytki podróży i składajcie je w całość, by wspólnie stały się idealnym planem wycieczki po Starym Kontynencie.
Europa w 10 dni to pozbawiona negatywnej interakcji, prosta i uniwersalna gra rodzinna, która z powodzeniem połączy przy wspólnej zabawie osoby w różnym wieku. Aby wygrać, uczestnicy muszą jak najszybciej zebrać zestaw 10 kafelków, które w logiczny sposób odzwierciedlają przemieszczanie się po Europie.

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 10+Wiem Lepiej
Odkrywaj tereny nietknięte ludzka stopa!
Uwielbiasz wszelkiego rodzaju quizy, chętnie odpowiadasz na pytania i masz zdanie na każdy temat? A może podczas oglądania teleturniejów co i rusz masz wrażenie, że WIESZ LEPIEJ?
Spróbuj swoich sił w 20 kategoriach i sprawdź, czy rzeczywiscie przewyższasz wiedzą swoich znajomych!
Wiem lepiej to karciana gra quizowa, w której drużyny rywalizują o zwycięstwo odpowiadając na pytania. Oprócz sprawdzania naszej wiedzy, gra oferuje również możliwości taktyczne, które
skutecznie przybliżają nas do zwycięstwa (lub odciągają od niego naszych przeciwników).

Liczba graczy: 2 - bez ograniczeń
Wiek graczy: od 15 lat
-------
Źródło: wydawnictwo Rebel.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: