Kocham słodycze. Nie potrafię przetrwać dnia bez zjedzenia czegoś słodkiego, jednocześnie starając się ograniczać słodycze w diecie dziewczy...

Push Pop i Ring Pop - lizaki bardzo owocowe

By | 10:00 Napisz komentarz
Kocham słodycze. Nie potrafię przetrwać dnia bez zjedzenia czegoś słodkiego, jednocześnie starając się ograniczać słodycze w diecie dziewczyn - ale byłabym hipokrytką, gdybym kompletnie im ich zabroniła. I tak, moje dziewczyny też lubią słodkości i nie zabraniam im jedzenia ich. Czymże byłoby dzieciństwo bez czekoladowego jajka czy lizaka..? :)

Videorecenzja:Dziś pod lupę wzięłyśmy lizaki amerykańskiej marki Bazooka. Push Pop i Ring Pop - w czterech smakach: truskawkowym, malinowym, czarna porzeczka i cola.


Jak wypadły testy? Koniecznie obejrzyj videorecenzję, tam dziewczyny się wypowiadają na temat lizaków. Przetestowałyśmy wraz z kuzynkami wszystkie smaki i zdradzę tylko, że są one niesamowicie owocowe! Pachną i smakują bardzo naturalnie. Wiesz o co chodzi - żaden tam sztuczny czy chemiczny posmak, czuć tutaj smak truskawki, maliny, porzeczki.


Lizaki wchodzą na polski rynek, obecnie kupić je można m.in w Smyku, ale pojawią się również w innych sklepach, np w Rossmannie. Wypatrujcie i próbujcie, są pyszne!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: